Konferencja informatyczna IT Academic Day odbędzie się w czwartek (27 listopada) na Politechnice Rzeszowskiej. Będą również stoiska firm z ofertami pracy.

IT Academic Day to cykl konferencji informatycznych organizowany na uczelniach w całej Polsce przez studentów z Grup .NET i Grup IT.

Udział w nim to doskonały sposób na zdobycie aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Prelekcje tematycznie obejmują zagadnienia przeznaczone zarówno dla specjalistów IT jak i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w barwnym świecie technologii Microsoft.

Na Politechnice Rzeszowskiej konferencję organizują Rzeszowska Grupa .NET, Rzeszowska Grupa IT oraz Inquilabs.

– Podczas konferencji uczestnicy poszerzą swoją wiedzę o technologiach pochodzących od firmy Microsoft i dokonywaniu świadomych wyborów zawodowych. Dowiemy się także co nieco o pieniądzach przyszłości. Programiści odnajdą się w prelekcji o nazwie „How to become a software developer”, pokusimy się też o wytłumaczenie, co wspólnego może mieć genetyka i branża IT – mówi Mateusz Salach z Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.

W trakcie konferencji będzie można odwiedzić stoiska firm, gdzie dostępne będą informacje o warunkach pracy, jak i możliwości zatrudnienia. Przygotowano również wiele atrakcyjnych nagród dla aktywnych uczestników wydarzenia, którzy wezmą udział w konkursach wysokich lotów.

Impreza rozpocznie się o 8:30 w budynku V, sala V-1, przy al. Powstańców Warszawy 12. Więcej informacji o konferencji TUTAJ. A TUTAJ odbywa się darmowa rejestracja uczestników.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama