Zdjęcie: Urszula Chrobak / Rzeszów News

Koncert Piotra Nalepy w Polskim Radiu Rzeszów rozpocznie w czwartek (14 września) kolejną edycję festiwalu Breakout Days w Rzeszowie.

Kameralny koncert Piotr Nalepa Breakout Tour Symfonicznie  rozpocznie się o godz. 22:00. Będzie transmitowany przez  Polskie Radio Rzeszów i Program Trzeci Polskiego Radia.  

Wcześniej, już o 14:00 w Estrada Caffe (Rynek 26) otwarta zostanie wystawa pamiątek poświęconych twórczości zespołu Breakout, Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. Wystawa „Galeria na wsi Niebrów” czynna będzie do soboty, w godzinach otwarcia punktu informacyjnego Podziemnej Trasy Turystycznej.

W piątek (15 września) z kolei o 20:00 w Estrada Caffe odbędzie się koncert rzeszowskiej grupy Maj, a o 21:00 wystąpi Bartek Grzanek. 

Najbardziej spektakularnym wydarzeniem związanym z festiwalem będzie akcja „Gramy dla Nalepy”, kiedy to w sobotę o 17:00 przed pomnikiem Tadeusza Nalepy przy ul. 3 Maja gitarzyści wspólnie zagrają jeden z największych przebojów grupy „Kiedy byłem małym chłopcem”.  Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać TUTAJ.

Festiwal zakończy się koncertem finałowym Piotr Nalepa Breakout Tour Symfonicznie, który odbędzie się na rzeszowskim Rynku w sobotę o 20:30. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

(mo)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama