Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Ma 26 lat, niespożytą energię i na swoim koncie już piąty album. Ten najnowszy nosi tytuł „Talizman”. Chodzi o Kamila Bednarka, który w czwartek 1 lutego spotka się z fanami w Galerii Rzeszów, a wieczorem zaśpiewa w Life House.

Piąty album Kamila Bednarka i jego zespołu to moment, w którym wokalista postanowił podzielić się z fanami swoimi utworami z pięciu obszarów gatunków muzycznych. Płyta „Talizman” różni się od jego dotychczasowej twórczości, powstałe utwory są efektem poszukiwań własnej wrażliwości muzycznej, stanowiąc swoisty talizman Bednarka.

Wydany „własnymi siłami” album, promują single „Talizman”, „Poczuj luz” i „Jak długo jeszcze”. Nowy krążek otwiera jednak utwór „Muzyka” a słowa jego refrenu – „Porażony pychą świat, znów bawi nas. Robi to podstępnie, gdy wartości coraz mniej”, przygotowują nas do emocjonalnej lekcji na temat otaczającej rzeczywistości, rzeczywistości widzianej oczami Kamila.

Na płycie nie mogło zabraknąć reggae. Raging Fyah feat. Bednarek – „Get Up” Remix to historia o człowieku i jego problemach, upadkach i o sile walki ze słabościami. Przy powstaniu tego utworu, na uwagę zasługuje współpraca z wytwórnią VP Records – najstarszą i największą wytwórnią reggae na świecie.

Wiele wskazuje na to, że nowa płyta Kamila Bednarka, ukazująca jego wyjątkowy talent – dar tworzenia pięknych melodii, zabarwionych charakterystycznym głosem – dla każdego, będzie innym przeżyciem, innym źródłem inspiracji, innym „Talizmanem”.

Jeśli macie ochotę porozmawiać z Kamilem Bednarkiem o jego najnowszej płycie koniecznie w czwartek (1 lutego) musicie pojawić się o godz. 15:00 w Empiku w Galerii Rzeszów. To właśnie tam artysta spotka się z fanami przed wieczornym koncertem, który rozpocznie się o godz. 19:00 w klubie Life House (al. Rejtana 1). Bilety w cenie 59 zł można szukać w sieci ticketpro.pl

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama