Zdjęcie: Piotr Woroniec jr / Rzeszów News

Od najbliższego czwartku (20 kwietnia) do soboty wieczorem (22 kwietnia) w Rzeszowie będzie zamknięty odcinek ul. Miłej od skrzyżowania z ul. Strażacką.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował, że ulica Miła zostanie zamknięta ok. godz. 8:00. Do soboty częściowo będzie zmieniona trasa poniższych linii autobusowych, które obsługuje MPK.

– nr 2 –  od ul. Bł. Karoliny do ul. Sikorskiego skrz. z ul. Strażacką pojedzie trasą bez zmian, następnie na skrzyżowaniu pojedzie prosto, aż do skrz. z ul. Kard. K. Wojtyły, następnie do pętli na ul. Kard. K. Wojtyły (pominięcie części ul. Strażackiej i Miłej oraz Kard. K. Wojtyły),

– nr 8 – od ul. Warszawskiej do ul. Sikorskiego skrz. z ul. Strażacką pojedzie trasą bez zmian, następnie na skrzyżowaniu pojedzie prosto aż do pętli autobusowej na ul. Sikorskiego MPGK (pominięcie części ul. Strażackiej i Miłej oraz Kard. K. Wojtyły),

– nr 31 – od ul. Lubelskiej do ul. Strażackiej skrz. z ul. Miłą pojedzie trasą bez zmian, następnie na wprost do ul. Sikorskiego i dalej aż do pętli autobusowej na ul. Sikorskiego MPGK (pominięcie ul. Miłej oraz Kard. K. Wojtyły).

Ponadto uruchomiona zostanie co około godzinę linia zastępcza (w czwartek od 8:00 do 20:00, w piątek od 6:00 do 20:00), której autobusy kursować będą pomiędzy ul. Miłą (szkoła) a Sikorskiego (pętla MPGK).

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama