Zdjęcie: Osiedle Miła w Rzeszowie
Reklama

W zeszłym roku ceny mieszkań na rzeszowskim rynku nieruchomości wahały się między 6500-7500 zł za metr kwadratowy. W tym – najdroższe mieszkania potrafią już kosztować nawet 14000 zł.

Nie ma się co oszukiwać, że trwająca inflacja spowodowała ogromne podwyżki nie tylko na rynku nieruchomości, ale także w innych sektorach.

Jest deweloper, który zrobił wszystko co w jego mocy, aby ceny swoich mieszkań w najnowszym budynku, którego sprzedaż właśnie ruszyła, były takie jak w zeszłym roku.

BOZ Development niedawno uruchomił IV etap swojej inwestycji – Osiedle Miła w Rzeszowie, a w nim sprawdzone układy i nowe metraże w cenach jak w zeszłym roku. To przyjemna odmiana po wszystkich podwyżkach w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Dodatkowo potencjalni klienci mogą zobaczyć, jak będą wyglądały ich przyszłe mieszkania, które dopiero powstają, ponieważ na osiedlu jest już gotowy – bliźniaczy budynek z podobnymi i takimi samymi układami. To zdecydowanie ogromny plus i niewątpliwa przewaga dla wszystkich, którzy boją się podejmowania decyzji na tym etapie i woleliby wiedzieć na co się decydują.

Zdjęcie: Osiedle Miła w Rzeszowie

W nowym etapie dostępnych jest 90 mieszkań od 28 m2 do 100 m2 apartamentów z ogródkami, tarasami lub balkonami i są to:

– kawalerki, które będą świetną opcją zakupową pod inwestycje,

– mieszkania dwupokojowe – idealne na pierwsze mieszkanie,

– mieszkania trzy i czteropokojowe dla rodzin – na długie lata,

– apartamenty pięciopokojowe na ostatnim piętrze z ogromnym narożnym tarasem – dla wymagających.

W budynku został zaprojektowany garaż podziemny z miejscami postojowymi, komórki lokatorskie, a także stojaki rowerowe. Poprzednie etapy tej inwestycji cieszyły się dużą popularnością, a większość mieszkań ma już swoich właścicieli. Patrząc na nową ofertę sądzimy, że i ona również szybko znajdzie swoich nabywców.

Poniżej zdjęcia gotowych już budynków:

Zdjęcie: Osiedle Miła w Rzeszowie
Zdjęcie: Osiedle Miła w Rzeszowie
Zdjęcie: Osiedle Miła w Rzeszowie
Zdjęcie: Osiedle Miła w Rzeszowie

W sprawie nowego budynku i dostępnych mieszkań deweloper zaprasza do kontaktu bezpośrednio z biurem sprzedaży pod numerami telefonów:

605 652 553

609 447 447

lub na stronę inwestycji: osiedlemila.pl

Reklama