Reklama

Rzeszów znalazł się na liście 10 polskich miast, w których zaśpiewa Dawid Podsiadło w ramach Red Bull Tours, czyli najbardziej muzycznego autobusu. Decyzja jest w Waszych rękach.

Red Bull Tours odbędzie się już po raz ósmy. Dwa lata temu w Rzeszowie wystąpiła Monika Brodka. Zdecydowały o tym głosy internautów. I tak będzie tym razem.

Na scenie muzycznego autobusu w czerwcu wystąpi Dawid Podsiadało. Autobus odwiedzi siedem polskich miast. Internauci mogą je typować spośród 10. Jest wśród nich Rzeszów, a także Olsztyn, Bydgoszcz, Częstochowa, Gliwice, Łódź, Płock, Zielona Góra, Dąbrowa Górnicza i Kielce.

W siedmiu miastach, które zbiorą największą liczbę głosów, Dawid Podsiadło zagra niezapomniany koncert na dachu autobusu.

Rzeszów w czołówce

W tej chwili (stan na 31 marca, na godz. 23:55) Rzeszów zajmuje trzecie miejsce. Na stolicę Podkarpacia oddano dotychczas 280 głosów. Przed Rzeszowem jest Bydgoszcz (303 głosy).  Prowadzi Olsztyn – 411 głosów. Za plecami Rzeszowa jest Częstochowa – 247 głosów. Ostatnie trzy miejsca zajmują: Zielona Góra, Dąbrowa Górnicza i Kielce.

Jeśli bardzo chcecie, by Dawid Podsiadło wystąpił w naszym mieście, weźcie udział w głosowaniu, które trwa do 14 kwietnia. Głosowanie trwa TUTAJ. Głosować można raz dziennie. Koncerty Dawida w ramach Red Bull Tour Bus odbędą się między 1 a 17 czerwca.  Szczegółowy rozkład koncertowej jazdy Red Bull Tour Bus poznamy po zakończeniu głosowania.

Red Bull Tour Bus do tej pory gościł na swoim pokładzie już takich artystów jak: Brodka, Pezet, Vavamuffin, Kamp!, Natalia Nykiel, Rasmentalism czy unikalny projekt Wspólna Scena, w hołdzie 20-letniej historii polskiego rapu, z Sokołem, Kosim, Rasem, Stasiakiem, Dj Steezem i Mr Krimem w składzie.

Odmienił polski mainstream

Kontynuując tradycję nietuzinkowych koncertów, w tym roku na dachu autobusu wystąpi artysta, który odmienił polski muzyczny mainstream – 23-letni Dawid Podsiadło. Dawid jest zwycięzcą drugiej edycji polskiego X Factor. Jego debiutancki album „Comfort and Happiness” sprzed prawie trzech lat ciągle utrzymuje się w czołówce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Wydany pod koniec ubiegłego roku drugi, solowy krążek Dawida, o przewrotnym tytule „Annoyance and Disappointment” w siedem tygodni od premiery osiągnął status platynowej płyty. Promujący ostatni album, singiel „W dobrą stronę” przez wiele tygodni był najczęściej granym utworem w stacjach radiowych, a teledysk ma obecnie ponad 12 mln wyświetleń.

Na początku marca Dawid Podsiadło zaprezentował swój najnowszy klip – „Forest”, w którym nawiązuje do kultowej postaci Forresta Gumpa. Młody wokalista kilka tygodni temu zagrał koncert w Rzeszowie, a wcześniej spotkał się z fanami w rzeszowskim Empiku. Relację ze spotkania możecie przeczytać TUTAJ.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.