Zdjęcie: Biuro Rachunkowe Prestige Office Rzeszów

Ceny na półkach sklepowych, stacjach paliw i rosnące raty kredytów nie napawają optymizmem. Coraz wyższe koszty życia są powodem do zmartwień nie tylko dla osób na etacie, ale także dla przedsiębiorców.

Kryzys, inflacja, wszechobecna drożyzna i co dalej?

Wydarzenia z ostatnich dwóch lat pokazały, że nawet trudno spekulować jak sytuacja gospodarcza będzie wyglądać za trzy miesiące, a co dopiero za rok. Nasz dotychczasowy świat się zmienił i potrzebujemy nowych rozwiązań. A żeby tak się stało, musimy spojrzeć na to co dzieje z nowej perspektywy i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Jak swoim klientom pomaga na co dzień Barbara Hadam-Toczek, Prezes Biura Rachunkowego Prestige Office w Rzeszowie?

Barbara Hadam-Toczek jest właścicielką Biura Rachunkowego, Prestige Office w centrum Rzeszowa. Oprócz tego sama prowadzi kilka dodatkowych biznesów. Zatrudnia 27 osób. Ma 20-letnie doświadczenie w księgowości. Obsługuje ponad 300 firm, z czego ponad 40% to spółki z o.o. Rozlicza też fundacje oraz instytucje pożytku społecznego. Jest główną księgową Podkarpackiego Centrum Innowacji w Rzeszowie, które między innymi będzie współuczestniczyło w budowaniu łazika marsjańskiego.

Zdjęcie: Barbara Hadam-Toczek właścicielka Prestige Office 

Klienci chwalą współpracę z Barbarą przede wszystkim za ludzkie podejście, “prosty język” w kwestiach związanych z podatkami, szukanie kreatywnych rozwiązań i optymalizację kosztów dla ich biznesu.

Czas kryzysu i Nowego Ładu doskonale pokazał jak duże znaczenie ma wybór biura rachunkowego. To właśnie teraz bardzo wiele zależy od jego doświadczenia, wiedzy oraz umiejętności czytania sytuacji rynkowej.

Wywiad z Barbara Hadam-Toczek

Rozmowę z Barbarą przeprowadził Paweł Lenar, lider branży Marketingu Sieciowego, który zbudował organizacje sprzedażowe liczące łącznie ponad 70 000 partnerów w 23 krajach. Dlaczego zdecydował się właśnie na wywiad z przedstawicielem biura rachunkowego? Ponieważ, to właśnie tu analiza zysków i strat odbywa się systematycznie, niezależnie od inflacji i wszechobecnej drożyzny.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wywiad z Basią można zobaczyć tutaj:

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy z Barbarą Hadam-Toczek?

Skontaktuj się z jej biurem rachunkowym, Prestige Office: +48660435552    

Adres: ul. Szpitalna 1, 35-065 Rzeszów

facebook.com/prestigeofficerzeszow/

prestigeoffice.pl

Reklama