Zdjęcie: Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Dwie osoby zostały ranne w wieczornym wypadku, do którego doszło w podrzeszowskim Zgłobniu.

Jak nas poinformowała Anna Klee z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, do wypadku na terenie gminy Boguchwała doszło ok. godz. 18:00.

Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 26-letni kierowca peugeota, jadąc w kierunku Niechobrza, potrącił przechodzącego przez jezdnię 47-letniego mężczyznę, po czym kierowca stracił panowanie, wjechał do rowu i uderzył w przepust.

– Kierowca był trzeźwy, pieszy miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala – dodaje Anna Klee. Nie ma utrudnień w ruchu. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

11 KOMENTARZE

  1. Co się czepiacie wsi. Wszędzie ludzie spożywaja alkohol.Co człowiek pod wpływem nie ma prawa przejść na drugą stronę ulicy.Tak było w tym przypadku. Człowiek przechodził przez ulicę a gòwniasz jechał 150 .Takim powinno się zabrać prawo jazdy dożywotnio.Ale i tak się wyliżę bo uznają że wina pieszego bo pijany.Taki kraj

  2. Niech jeżdżą jeszcze szybciej szczególnie ci z tablicami RRS i RSR. Urządzają sobie wyścigi na tym prostym odcinku i wyprzedzają po trzy samochody na raz to nie ma się co dziwić że tak jest(po uszkodzeniach samochodu widać że 50km/h to on nie jechał).
    “Pijana wiocha”? Kolego to raczej głupota niektórych kierowców i wielki pośpiech , a tym pieszym może być każdy z nas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ