Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

To będzie prawdziwa uczta dla zmysłów! – zachęca Sonovision, dystrybutor filmu „Daliland”. We wtorek (23 maja) zobaczycie go w rzeszowskiej Zorzy.

Pokaz filmu „Daliland” odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego w Zorzy. Przed seansem prelekcję na temat sztuki Salvadora Dali wygłosi Paweł Batory, historyk sztuki i redaktor portalu internetowego „Pełna sala”. Po seansie odbędzie się dyskusja w holu kina. Film obejrzycie tylko w kinie Zorza, o godz. 18:30. Bilety w cenie 13 zł.

„Zanurz się w surrealistycznym świecie, w którym zachwycisz się sztuką, przeżyjesz chwile pełne wzruszeń i głębokich emocji, a także poznasz niesamowite fakty z życia wielkiego artysty. To będzie prawdziwa uczta dla zmysłów! – zachęca Sonovision, dystrybutor „Daliland”.

– Niezależnie od tego czy jesteście fanami sztuki, czy po prostu miłośnikami dobrego kina, ten film z pewnością Was oczaruje! – zapowiada Katarzyna Kazanecka z rzeszowskiej Zorzy. 

„Daliland” osadzony jest w latach 70. XX wieku. Ekscentryczny mistrz Salvador Dali (laureat Oscara Ben Kingsley) przygotowuje wystawę w Nowym Jorku. W szalonych przygotowaniach towarzyszą mu niedoświadczony asystent galerii James, nowojorska bohema artystyczna z gwiazdami tamtych czasów na czele, oraz jego żona i muza Gala, z którą łączy go pełen pasji i zazdrości związek.

oprac. (ram)

redakca@rzeszow-news.pl

Reklama