Zdjęcie: :Pixabay

Do 8 września trwa rekrutacja uczestników warsztatów organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 

Projekt „Uczelnia otwarta dla nastolatków” ma pomóc uczniom w odnajdowaniu się już w życiu dorosłym na rynku pracy. W warsztatach mogą uczestniczyć uczniowie szkół ponadpodstawowych z Podkarpacia w wieku 15-20 lat.

Zajęcia prowadzone będą w formie 18-godzinnych warsztatów online. Uczniowie mogą wybrać warsztat graficzny, multimedialny lub lotniczy. W warsztacie multimedialnym dostępne są bloki: audio, video oraz wystąpień publicznych.

Po szkoleniu młode osoby mogą w zadaniu „Znajdź pomysł na siebie” wybrać jedną z pięciu propozycji: „Orientacja na karierę”, „Kreatywność w pracy”, „Kreatywny lider”, „Stres przyjaciel czy wróg” i „Czas na karierę – zdecyduj dobrze o swojej przyszłości”.

Agnieszka Cieśla, koordynator projektu, mówi, że zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów. – Dzięki warsztatom, już ponad 300 osób rozwinęło swoje umiejętności – podkreśla Cieśla. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wszystkie warsztaty odbywają się dzięki platformie Cisco Webex, bez wychodzenia z domu. WSIiZ już po raz ósmy rekrutuje uczestników zajęć. Rekrutacja trwa do 8 września br.  Szczegółowe informacje są na stronie internetowej oraz pod numerem: 17 86 61 445.

Po zakończeniu uczniowie otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama