Zdjęcie: Pixabay

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw organizuje w Rzeszowie kurs języka angielskiego. Nauka jest bezpłatna. Rozpoczął się nabór uczestników.

Projekt „Zaprzyjaźnij się z językiem” jest dofinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na Podkarpaciu na lata 2014-2020.  

W darmowym kursie języka angielskiego mogą wziąć udział osoby w wieku 25 lat i starsze, zamieszkałe na terenie Podkarpacia, które nie pracują od co najmniej pół roku, maksymalnie z ponadgimnazjalnym wykształceniem. Kurs w szczególności jest przeznaczony dla osób 50+ oraz osób z terenów wiejskich.

Dla uczestników przewidziano 120 godzin kursu języka angielskiego dla początkujących (poziom A1 lub A2). Kursanci otrzymają materiały szkoleniowe (podręcznik i ćwiczenia). Kurs zakończony zostanie uzyskaniem certyfikatu TOEIC, znanego i honorowanego na międzynarodowym rynku pracy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dokumenty rekrutacyjne można pobrać TUTAJ i wysłać na adres biura projektu: Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw, ul. Kopernika 1, 35-959 Rzeszów, piętro 5, pok. 52. Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc na numer 576 325 861 lub pisząc na adres e-mail: m.rajchel@eds-fundacja.pl

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama