Autor jednej z najważniejszych płyt 2015 roku już w piątek (26 lutego) będzie w Rzeszowie. Dawid Podsiadło z fanami spotka się w Empiku w Galerii Rzeszów.

Niespełna trzy lata temu, kiedy dziś 23-letni Dawid Podsiadło szykował się do wydania debiutanckiej płyty, był dobrze zapowiadającym się zwycięzcą drugiej edycji polskiego X Factor. Pod koniec ubiegłego roku wydał swój drugi album solowy „Annoyance and Disappointment” – i jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej.

W ciągu niespełna dwóch miesięcy drugi album Dawida pokrył się platyną, a przez wielu krytyków wybrany został najlepszym albumem roku.

Dawid Podsiadło, wielbiony przez fanów, ceniony przez krytyków, to prawdziwy fenomen – niezmiennie skromny, twardo stąpający po ziemi facet i nadzwyczajnie utalentowany artysta. Tajemnica sukcesu? Oczywiście nietuzinkowy głos Dawida i charyzma, z którą musiał się urodzić, bo nauczyć się tego nie da.

Teledyski Dawida Podsiadło mają dziesiątki milionów wyświetleń w serwisie YouTube, a kolejne single lądują na pierwszym miejscu najważniejszych radiowych list przebojów.

Niezwykle utalentowany wokalista w najbliższy piątek (26 lutego) spotka się z fanami w Rzeszowie. Spotkanie odbędzie się w Empiku w Galerii Rzeszów przy al. Piłsudskiego 44. Początek o godz. 17:00.

A tutaj występ Dawida Podsiadło podczas roastu Kuby Wojewódzkiego.

https://www.youtube.com/watch?v=fFZiMF6Covw

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama