31.03.2016 RED BULL TOUR BUS DAWID PODSIADŁO FOT.DAMIAN KRAMSKI
Reklama

8 czerwca na skwerze Millenium Hall w Rzeszowie wystąpi Dawid Podsiadło. Artysta w ramach Red Bull Tour Bus zaprezentuje utwory z ostatniej solowej płyty oraz swoje największe przeboje. Wstęp na koncert bezpłatny.

Planowany przyjazd 22-letniego wokalisty do Rzeszowa to efekt głosowania internautów, którzy w kwietniu przez dwa tygodnie decydowali o tym, do jakich siedmiu spośród dziesięciu polskich miast przyjedzie Dawid Podsiadło.

Rzeszów w głosowaniu internautów zajął trzecie miejsce (prawie 6 tys. głosów), a tym samym znalazł się na mapie czerwcowej trasy koncertowej Red Bull Tour Bus. Już wiadomo, że koncert Dawida Podsiadło odbędzie się w naszym mieście 8 czerwca (środa).

Specjalnie skonstruowany bus i dach, z którego wystąpi młody wokalista, wjedzie na skwer Millenium Hall przy al. Kopisto. W tym samym miejscu dwa lata temu odbył się koncert Brodki.

Koncert Dawida Podsiadło rozpocznie się o godz. 20:30. Wejście na skwer zaplanowane jest od 19:30. Ilość miejsc jest ograniczona.

Dawid Podsiadło to artysta, który odmienił polski muzyczny mainstream. Po raz kolejny bije wszelkie rekordy popularności.

Promujący ostatni album „Annoyance and Dissapointment”  singiel „W Dobrą Stronę” przez wiele tygodni był najczęściej granym utworem w stacjach radiowych, zaś teledysk ma obecnie ponad 12 mln wyświetleń.

Sam album w przeciągu zaledwie siedmiu tygodni od premiery zyskał status platynowej płyty.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: