Szeroki asortyment żywności i produktów codziennego użycia, łatwe i szybkie zakupy spożywcze online, dostawa potrzebnych produktów wprost pod Twoje drzwi, a jednocześnie market w kieszeni, dosłownie w zasięgu dłoni. To wszystko oferuje Delibus – nowa aplikacja zakupowa w Rzeszowie.

Aplikacja mobilna Delibus to przede wszystkim wygodne zakupy bez konieczności wychodzenia z domu, ale także szybka dostawa produktów, których aktualnie potrzebujesz. Z aplikacją Delibus możesz robić zakupy online ze swojego smartfona, bez straty czasu, przeszukiwania sklepowych półek, kolejek do kas, stresu i zmęczenia, płacąc wygodnie online za pomocą przelewu lub Blika. Dostawa na początek na terenie Rzeszowa i w bliskie okolice, przy zakupach powyżej 150 zł jest zupełnie darmowa, jeśli zamówienie jest za niższą kwotę, koszt dowozu to 15 zł. 

„Dostajemy pytania odnośnie poszerzenia mapki dostaw o kolejne miejscowości typu Głogów, Boguchwała, Trzebownisko, Miłocin i z pewnością Delibus będzie do nich dostarczał w przyszłości. W kolejnych etapach będą to Rudna, Świlcza, Tyczyn, Jasionka i dalej. By to mogło mieć miejsce jak najszybciej, oczywiście zapraszamy do składania zamówień za pośrednictwem aplikacji Delibus już teraz” – mówią twórcy aplikacji Delibus. 

3 proste kroki

Delibus to wygodne i bezpieczne zakupy, konkurencyjne ceny, atrakcyjne promocje, szybka dostawa, brak konieczności dźwigania ciężkich toreb. To także odpowiedź na potrzeby osób, które chcą oszczędzić czas, a także zachować środki ostrożności i dbać o zdrowie. Teraz by zaopatrzyć się w produkty codziennego użytku, wcale nie musisz wychodzić z domu.

Wystarczą trzy proste kroki: 1. Zamawiasz produkty online poprzez aplikację Delibus, 2. Dokonujesz płatności online poprzez przelew tradycyjny lub Blik, 3. Odbierasz gotowe zamówienie, które nasz dostawca przywozi pod Twoje drzwi. Koniec z długimi i nieprzemyślanymi zakupami. Zrób zakupy zgodnie ze swoimi preferencjami, potwierdź dane i zapłać, a my zajmiemy się resztą. 

Aplikacja mobilna Delibus

www.delibus.pl 
Link do aplikacji dla iPhone: https://apps.apple.com/pl/app/id1505284037
Link do aplikacji dla Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skanerka.delibus
NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama