Reklama

Są jeszcze do kupienia bilety na spektakl o trzech przyjaciółkach na dobre i złe „Di, Viv i Rose” w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie.

Spektakl z udziałem znanych polskich aktorek Joanny Brodzik, Darii Widawskiej, Małgorzaty Lipman odbędzie się 28 lutego o godz. 16:00 i 19:15. Brodzik gra Di, Lipmann – Viv, a Widawska – Rose.

„Di, Viv i Rose” to przepiękna i szalenie prawdziwa opowieść o trudnej, często egoistycznej kobiecej przyjaźni, która nigdy nie zastąpi miłości. Więcej o spektaklu nad którym Rzeszów News objął patronat możecie przeczytać TUTAJ.

Bilety na podkarpacką premierę komediodramatu Amelii Bullmore w przedsprzedaży w cenach: 70, 90 i 99 zł (w zależności od miejsca na sali). Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora: Edward Małek, tel. 506 55 39 37, e-mail: biuro@edma.art.pl, strona: www.edma.art.pl

Bilety indywidualne do kupienia w kasie Filharmonii Podkarpackiej, Trasie Podziemnej (ul. Rynek 26), biuro JP Nieruchomości (ul. Zygmuntowska 9, II piętro), a także na www.kupbilecik.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl.

KONKURS

W naszym konkursie do wygrania były dwa bilety. Aby je zdobyć, należało odpowiedzieć na pytanie: W jakim serialu Daria Widawska zagrała służącą w domu Nowaków?

Prawidłowa odpowiedź to “Tygrysy Europy”. Bilety wygrały: Katarzyna Hylczuk i Agata Woś. Gratulujemy!

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: