Spektakl „Di, Viv i Rose” w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie zbliża się wielkimi krokami. To już w sobotę (28 lutego).

„Di, Viv i Rose” to poruszający, zabawny i bogaty w emocje spektakl o trzech przyjaciółkach na dobre i złe. Na scenie zobaczymy trzy znane polskie aktorki. Joanna Brodzik gra Di, Małgorzata Lipmann – Viv, a Daria Widawska – Rose.

„Di, Viv i Rose” to przepiękna i szalenie prawdziwa opowieść o trudnej, często egoistycznej kobiecej przyjaźni, która nigdy nie zastąpi miłości. To w lekkim repertuarze warszawskiego Teatru Capitol spektakl wyjątkowy. Więcej możecie przeczytać TUTAJ.

W sobotę (28 lutego) w Filharmonii Podkarpackiej odbędą się dwa spektakle: o godz. 16:00 i 19:15. Bilety w przedsprzedaży w cenach: 70, 90 i 99 zł (w zależności od miejsca na sali).

Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora: Edward Małek, tel. 506 55 39 37, e-mail: biuro@edma.art.pl, strona: www.edma.art.pl

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Bilety indywidualne do kupienia w kasie Filharmonii Podkarpackiej, Trasie Podziemnej (ul. Rynek 26), biuro JP Nieruchomości (ul. Zygmuntowska 9, II piętro), a także na www.kupbilecik.pl, www.ticketpro.pl (TUTAJ), www.biletyna.pl, www.ebilet.pl.

KONKURS

W naszym konkursie, w którym do wygrania były trzy pojedyncze bilety  należało odpowiedzieć na pytanie: Za jaki serial Joanna Brodzik otrzymała Wiktora 2003 dla najpopularniejszego aktora telewizyjnego? Prawidłowa odpowiedź to serial „Kasia i Tomek”.

Bilety wygrały Anna Gierlach, Karolina Olchawa i Sylwia Knapik. Gratulujemy!

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama