dieta-pudelkowa-rzeszow

Dieta pudełkowa w Rzeszowie dla pracujących na nocki – czy to dobry pomysł? Praca na nocki może bardzo obciążać organizm. Zaburzony rytm dobowy i nieregularne posiłki są czynnikami powodującymi różne problemy zdrowotne. Dlatego pracownicy zmianowi i nocni to grupa osób, które powinny zwracać szczególną uwagę na swój sposób żywienia. Co ma im do zaoferowania catering dietetyczny?

Jak działa dieta pudełkowa?

Popularność cateringu dietetycznego bierze się z niezwykłej wygody, jaką zapewnia taki sposób odżywiania. Wystarczy wejść na stronę internetową diety pudełkowej i wybrać odpowiednie menu, kaloryczność oraz dni dostawy. Catering dietetyczny może być dostarczany codziennie, w wybrane dni lub tylko doraźnie. Z łatwością dopasujesz go więc do swoich planów.

Dieta pudełkowa z dostawą może być przywożona zarówno na adres domowy, jak i bezpośrednio do miejsca pracy. Możesz też wybrać najpóźniejszą godzinę dostawy, więc nie musisz się obawiać, że odbiór posiłków wymusi zmianę planów na dany dzień.

Jakie możliwości daje catering dietetyczny w Rzeszowie?

Zastanawiasz się, jakie opcje jedzenia z dowozem są dostępne w Twojej okolicy? Wiele wariantów diet pudełkowych w Rzeszowie oferuje catering WygodnaDieta.pl. Jadłospisy są dostępne w różnych kalorycznościach, a jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wyboru diety odpowiedniej dla Ciebie, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem zatrudnionym w cateringu. Jeśli mimo to nie możesz się zdecydować, jaka dieta pudełkowa będzie dla Ciebie najlepsza, zdecyduj się na wariant z wyborem menu. Wówczas samodzielnie ułożysz swój jadłospis, wybierając dania spośród ponad 20 propozycji.

Czy dietę pudełkową można wziąć ze sobą do pracy?

Catering dietetyczny jest wygodny i może być idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Posiłki dostarczane są w osobnych, bezpiecznie zapakowanych pudełkach. Bez obaw możesz je więc zapakować do torby lub plecaka i zabrać ze sobą do pracy. Dania są przygotowane w taki sposób, aby można je było wygodnie zjeść niemal w każdej sytuacji.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wszystkie potrawy dostarczane przez catering dietetyczny są gotowe do spożycia, oznacza to, że możesz podgrzać swoje pudełko, jednak nie jest to absolutnie konieczne. Możesz także zjeść dania bezpośrednio z opakowania – nie musisz przekładać posiłków na talerze i brudzić wielu naczyń. Jeśli zaznaczysz w zamówieniu odpowiednią opcję, to do zestawu jedzenia pudełkowego otrzymasz również zestaw jednorazowych, ekologicznych sztućców. Dieta w pudełku może również przyjechać spakowana w długo utrzymującą temperaturę torbę termiczną.

Czy catering dietetyczny to zdrowy sposób odżywiania?

Osoby, które zwracają szczególną uwagę na swój jadłospis, będą zadowolone z możliwości regularnego jedzenia zbilansowanych dań. Dieta pudełkowa jest układana przez dietetyka, można więc liczyć na zdrowe i pełnowartościowe posiłki. W cateringu dietetycznym serwowane są bardzo różnorodne dania, które są inspirowane przepisami z całego świata. Posiłki każdej diety są urozmaicone i zapewniają organizmowi wszystkie niezbędne składniki pokarmowe.

Jaki rozkład posiłków diety pudełkowej jest zalecany pracownikom nocnej zmiany?

U osób, które pracują w trybie nocnym, należy zmodyfikować nieco godziny posiłków. Chociaż zasadniczo nie zaleca się jedzenia w nocy, to osoby, które są aktywne w tym czasie, muszą dostosować swój jadłospis do trybu życia. W takim przypadku pierwszy posiłek warto zjeść około godziny po przebudzeniu. Kolejne po 3 lub 4-godzinach. Po raz ostatni trzeba zjeść na 3 godziny przed snem.

Konieczne jest również odpowiednie rozłożenie kaloryczności posiłków – te bardziej sycące powinny przypadać na szczyt aktywności. Oczywiście ten schemat jest bardzo umowny i należy go dostosować do indywidualnych potrzeb oraz swojego samopoczucia.

Reklama