Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News
Reklama

Tysiące ludzi bawiło się w sobotni wieczór na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej podczas Disco Lato Rzeszów 2018. Na scenie wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny disco polo – Weekend, Czadoman, Classic, Etna, B-Qll i Kordian. Koncert zorganizowała Estrada Rzeszowska. 

 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

13 KOMENTARZE

  1. W imieniu mieszkańców okolic stadionu proponuję pozew zbiorowy ws ciszy nocnej. Grali do 24, a natężenie dźwięku było w okolicach 50dB przy zamkniętych oknach (debecylomierz Voltcraft SL-200). To oznacza spore odszkodowania dla mieszkańców. Tak nie można się wyspać przed pracą w sobotę. To kpina. Co na to Prezydent? Oby więcej nie wydał zgody na takie koncerty na stadionie.

  2. Jak zapytałem gościa co sprzedawał piwo powiedział ze tu nie ma internetu dlatego nie ma terminali. Jak by byl internet byl by terminal. Proste…

  3. Jak mozna na tak masowej imprezie nie miec terminali. Ludzie na 100% wychodzili do bankomatow a koniec koncow kupowali jeszcze raz bilet. A jak juz mialo ich nie byc, to powinien byc duzy napis ze placone tylko gotowka.

Comments are closed.