Zdjęcie: Materiały zespołu Weekend
Reklama

Już kilka tysięcy biletów sprzedano na sobotnią imprezę Disco Lato Rzeszów, na której wystąpią gwiazdy disco polo. 

Disco Lato Rzeszów odbędzie się 25 sierpnia na Stadionie Miejskim przy ulicy Hetmańskiej. Wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny disco – zespół Weekend, znany przede wszystkim z utworu “Ona tańczy dla mnie”, Czadoman (autor hitu “Ruda tańczy jak szalona”), Classic, Etna, B-Qll (“Tak, tak żono moja”) i Kordian.

Koncert rozpocznie się o godz. 19:00, ale na stadion będzie można wejść już od 16:00, gdzie na uczestników zabawy będzie czekała już strefa gastronomiczna. – Impreza cieszy się zainteresowaniem. Do tej pory sprzedało się kilka tysięcy biletów – chwali się Estrada Rzeszowska, która jest organizatorem Disco Lato Rzeszów.

Bilety można kupić w cenie 5 zł (bilet ulgowy) i 10 zł (bilet normalny) przez stronę www.estrada.rzeszow.pl/bilety oraz w siedzibie Estrady Rzeszowskiej, w godzinach 9:00-17:00. Bilety będzie można kupić również bezpośrednio przed wejściem na stadion – sprzedaż od 16.00, ale pula biletów w dniu koncertu może być mocno ograniczona.

W środę z kolei na skwerze Millenium Hall odbędzie się koncert niekwestionowanej gwiazdy muzyki rock polo – Sławomira. Wstęp na plac od 19:00. Koncert rozpocznie  się o 21:00. Bilety w cenie 25 zł można kupić w punkcie Info w Millenium Hall.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

14 KOMENTARZE

  1. A jak ten większościowy podatnik utrzymuje muzea, teatry czy filharmonie, to wtedy jest cacy? Co za obłuda! Takich jak ty jest znaczna mniejszość, więc twój głos przy urnie nic nie znaczy w skali masowej. Protestuj sobie.

  2. Nie przepadam za tym gatunkiem, ale uważam, że to wspaniale, że ludzie tak licznie chcą się wspólnie bawić, tańczyć, relaksować i śpiewać w przestrzeni publicznej. Muzyka i taniec to najwspanialsza rzecz łącząca i łagodząca obyczaje.

  3. I znowu, kjmać, wszyscy płacą za coś, co kręci niektórych. Czy ktoś mnie pytał o opinię, czy miasto ma dać na ten spęd kasę? Także z moich podatków? Nie pytał, bo – kjmać – wiedzą za mnie. Do zobaczenia przy urnie wyborczej za dwa miesiące

  4. Za przeproszeniem weź nie pier… że to Podkarpacie jest takie zacofane, bo w całej Polsce ta muzyka cieszy się duuużym zainteresowaniem.
    Poza tym jeśli ludziom się to podoba to w czym masz problem? Co mają na siłę słuchać np rocka czy muzyki klasycznej chociaż im się nie podoba bo ty uważasz ją za bardziej przyzwoitą?

Comments are closed.