Zdjęcie: materiały prasowe

To film o bezmiarze uczuć, o dojrzewaniu niezależnie od wieku. We wtorek (28 marca) w rzeszowskiej Zorzy film „Bezmiar” z Penélope Cruz.

„Bezmiar” zobaczycie w ramach DKF Zorza. Seans rozpocznie się o godz. 19:00. Bilety kosztują 13 zł. Po filmie, w holu kina odbędzie się dyskusja. 

„Bezmiar” to najnowszy film z laureatką Oscara Penélope Cruz. Film w reżyserii wielokrotnie nagradzanego Emanuele Crialese znalazł się w konkursie głównym 79. festiwalu filmowym w Wenecji, gdzie otrzymał 12 minut owacji na stojąco.

Rzym, lata siedemdziesiąte XX wieku, czasy ważnych zmian społecznych i kulturalnych, pełne blasku i splendoru. Młoda rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego z nowo wybudowanych bloków mieszkalnych. Przeprowadzka ma wymiar słodko-gorzki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Chociaż rozpościerający się z najwyższego piętra widok na Rzym jest olśniewający, członkowie rodziny nie są sobie tak bliscy jak kiedyś.

Clara i Felice nie są już zakochani, ale nie potrafią się rozstać. Dla Clary jej wyjątkowa relacja z trójką dzieci staje się ucieczką przed samotnością. Najstarsza córka, Adriana (11 lat) korzysta z tego, że nikt w sąsiedztwie jej nie zna i zaczyna udawać przed innymi dziećmi, że jest chłopcem. Prowadzi to do rodzinę do krytycznego punktu.

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama