Zdjęcia: materiały organizatorów

Dni Otwarte na Politechnice Rzeszowskiej (20-21 kwietnia br.) są adresowane do uczniów szkół ponadpodstawowych.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

To okazja dla uczniów szkół średnich, którzy stoją przed wyborem uczelni wyższej, by poznać ofertę edukacyjną i zaplecze dydaktyczne Politechniki Rzeszowskiej.

Dni Otwarte na PRz odbędą się 20-21 kwietnia br., od godz. 9:00 do 14:00. Będą m.in. strefy wystawiennicze wydziałów i jednostek politechniki, kół naukowych i organizacji studenckich, inspirujące wykłady i ciekawe prezentacje kierunków studiów.

Nie zabraknie spotkań ze studentami, pokazów fizycznych i chemicznych, a także atrakcji podczas ogólnopolskiej akcji „Dziewczyny na Politechniki”.

Główna część wydarzenia odbędzie się w budynku rektoratu uczelni (al. Powstańców Warszawy 12 w Rzeszowie), jednak w tych dniach dla zwiedzających otwarte będą także wszystkie wydziały Politechniki Rzeszowskiej. 

Udział w Dniach Otwartych jest bezpłatny. Dla grup zorganizowanych obowiązuje rejestracja, która kończy się 19 kwietnia o 10:00. Rejestracja na wykłady i pokazy w budynku V prowadzona jest pod nr. tel.: 17 743 22 21 lub mailem: a.milek@prz.edu.pl.

Rejestracja na zwiedzanie wydziałów realizowana jest przez koordynatorów wydziałowych:

– Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, dr inż. Danuta Proszak-Miąsik  – tel. 606 215 997, mail: dproszak@prz.edu.pl,

– Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa, dr inż. Michał Kuźniar – tel. 662 978 843, mail: mkuzniar@prz.edu.pl,

– Wydział Chemiczny, mgr Małgorzata Semik – tel. 784 321 233, mail: semik@prz.edu.pl,

– Wydział Elektrotechniki i Informatyki, dr inż. Paweł Dymora – pawel.dymora@prz.edu.pl,

– Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej, mgr inż. Agnieszka Kozłowska Bogusz tel.  17 865 1918, mail: abogusz@prz.edu.pl

– Wydział Zarządzania, mgr Barbara Czajka tel. 17 865 1383, e-mail: rz@prz.edu.pl.

Program Dni Otwartych znajdziecie na stronie: dniotwarte.prz.edu.pl.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama