Najlepszym sposobem wyboru mieszkania jest po prostu „je dotknąć” podczas Dni Otwartych, a taka możliwość nie zdarza się codziennie. Do tego deweloper przygotował niespodziankę dla tych, którzy zdecydują się na zakup mieszkania do końca stycznia 2020 roku!

– Dni otwarte to wyjątkowa okazja, żeby obejrzeć inwestycję z bliska – podpowiada deweloper odpowiedzialny za Dzielnicę Parkową. – Można sprawdzić gdzie dokładnie znajdują się mieszkania, które będą budowane, jak również sprawdzić standard już zakończonej części osiedla.

Najlepszym sposobem wyboru mieszkania jest po prostu „je dotknąć”, a taka możliwość nie zdarza się codziennie. Dlatego w ostatnich latach tzw. Dni Otwarte stały się w Rzeszowie jedną z najbardziej popularnych form prezentacji mieszkań przez deweloperów. 

To właśnie dzięki nim każdy zainteresowany może dopytać o wszystkie szczegóły i zapoznać się z lokalizacją danej inwestycji. A to właśnie lokalizacja jest głównym czynnikiem determinującym decyzję o zakupie nieruchomości.

Na miejscu można zdobyć lepszy pogląd na temat funkcjonalności mieszkań, zorganizowanej infrastruktury na terenie inwestycji oraz uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Deweloper odpowiedzialny za Dzielnicę Parkową jest jednym z niewielu w Rzeszowie, który systematycznie organizuje takie spotkania dla swoich potencjalnych Klientów i za każdym razem, jak twierdzi, cieszą się coraz większą popularnością.

Przyjdź teraz na Dni Otwarte!

NG Dzielnica Parkowa zaprasza na Dni Otwarte, które trwają już od dziś i przez najbliższy weekend, tj. 3-5 stycznia br.:

  • piątek – w godzinach od 10:00 do 17:00
  • sobota i niedziela w godzinach od 10:00 do 15:00.

Jeżeli szukasz mieszkania, to koniecznie musisz tam być!

Na miejscu będzie można obejrzeć mieszkania trzy- i czteropokojowe, apartamenty oraz zapoznać się z nową ofertą mieszkań z najnowszych budynków – 5 i 6.

Do tego deweloper przygotował niespodziankę dla tych, którzy zdecydują się na zakup mieszkania do końca stycznia 2020 roku!

Jeśli jesteś ciekawy co to za oferta – przyjdź na Dni Otwarte! Doradcy, którzy będą wtedy na miejscu opowiedzą o wszystkich szczegółach i pomogą wybrać najbardziej optymalny układ dla Ciebie.

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama