Dni Otwarte w Fabryce Domów Golbalux!

Reklama

Fabryka energooszczędnych Domów Gotowych „Golbalux” założona została w 1994 roku przez Halinę i Mieczysława Golbę. Obecnie to duża rodzinna firma.

 

Jesteśmy z naszymi klientami już ponad 25 lat. Posiadamy bardzo duże doświadczenie        w budowie domów z drewna. Nasza produkcja to tradycja w połączeniu z nowoczesną techniką obróbki drewna. Domy wykonujemy w stanie surowym, zamknięty i pod klucz. Chętnie służymy radą i pomocą. Dysponujemy kilkunastoma ekipami montażowymi działającymi na terenie całego kraju. Budując z nami otrzymasz gwarancję profesjonalnego wykonania każdego detalu oraz atrakcyjną cenę.

Zapraszamy do naszej fabryki domów, która mieści się w Wiązownicy (województwo podkarpackie) na rozmowy i negocjacje oraz do oglądania domów pokazowych oraz kilku w trakcie produkcji w fabryce.

Jak informuje prezes firmy Golbalux, Halina Golba, przedsiębiorstwo już w 2013 roku postawiło na nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Fabrykę domów gotowych wyposażona została w najnowsze i innowacyjne centra ciesielskie CNC. Zamontowano nowoczesną linię do prefabrykacji domów i wiązarów dachowych.

– Dzięki tym nowoczesnym, innowacyjnym rozwiązaniom zwiększyliśmy kilkadziesiąt razy wydajność. Uzyskaliśmy dotąd nieosiągalną prędkość obrabianych elementów przy pełnej elastyczności precyzji. To przynosi czas realizacji dotychczas nieosiągalny z oczywistą korzyścią dla odbiorcy końcowego. Energooszczędne domy budujemy zgodnie z najwyższą innowacyjną sztuką ciesielską i budowlaną – dodaje Halina Golba.

Najnowsza nasza oferta to „Dom bez rachunków” – ekologiczne i energooszczędne domy to bardzo duża korzyść mieszkania i niskie koszty utrzymania. Nie wdychamy na co dzień chemii, jak w domach murowanych. Największa korzyść mieszkania w naszych domach to bardzo niskie opłaty zimą i latem.

Wystarczy zastosować bardzo wygodną instalację elektryczną centralnego ogrzewania (maty grzewcze, system DEVI lub infrared lub elektryczne grzejniki). Montaż takich instalacji w energooszczędnych domach jest bardzo ekonomiczny w porównaniu z domami murowanymi.

Dla przykładu – na ok. 100 m2 powierzchni murowanego domu zakładając dobrą instalację CO gazową z opłatami za przyłącze zapłacimy ok. 30-40 tys. zł. W okresie grzewczym płacimy po kilkaset złotych miesięcznie, a nawet więcej za gaz.

Kiedy do budowanego przez naszą fabrykę energooszczędnego domu o pow. ok. 100 m2 zamontujemy instalację CO elektryczną zapłacimy 12-15 tys. zł. Następnie 20 tys. zł przeznaczymy na 5 kW instalację fotowoltaiczną na którą otrzymamy 5 tys zł dotacji wówczas mamy za kilkadziesiąt złotych miesięcznie centralnego ogrzewania, ciepła wodę, gotowanie na płycie indukcyjnej, RTV, AGD to zabezpieczy nam energia słoneczna.

Dlatego w naszych domach możemy mieszkać płacąc symboliczne rachunki. Taka budowa zwraca się sama nie płacimy wysokich rachunków, a spłacamy np. zaciągnięty kredyt. Możemy śmiało powiedzieć: „Dom bez rachunku”.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Domy budowane w naszej fabryce posiadają bardzo dobrą izolację termiczną, a koszt wykonania budynku energooszczędnego nie jest wyższy od kosztu realizacji murowanego domu. Niemcy znani są z budownictwa betonowego, ceglanego i klinkierowego, a obecnie budują już ponad 30 procent domów w takiej technologii.

Zapraszamy do naszej fabryki domów, a dowiesz się więcej i będziesz mieszkał w energooszczędnym i ekologicznym domu bez chemii.

www.golbalux.pl 

Oferujemy również szeroki wybór wiązarów dachowych oraz więźby dachowe wg projektu.

 

Wiązary dachowe należą do najlepszych i najbardziej popularnych rozwiązań budowlanych na rynku. Znakomicie zastępują tradycyjną więźbę. Mocne i wytrzymałe sprawdzają zwłaszcza w przypadku dachów o większej powierzchni i rozpiętości, umożliwiając ograniczenie liczby punktów podparcia.

Firma Golbalux to lider regionu wśród producentów wiązarów dachowych. Nasze konstrukcje wyróżniają się solidnością i trwałością. Gwarantujemy bezpieczeństwo, stabilność i odporność na działanie dużych obciążeń. Wysokie parametry jakościowe wiązarów uzyskiwane są w wyniku innowacyjnego procesu produkcyjnego. Wiązary i więźbę dachową wykonujemy z drewna certyfikowanego C24.

Dysponujemy nowoczesną linią technologiczną, na której każdy element konstrukcyjny projektowany jest komputerowo, a następnie przekazywany w formie cyfrowej do dalszej obróbki. Cięcia, wiercenia, frezowanie, znakowanie i opisywanie na poszczególnych komponentach odbywają się automatycznie. Czynności te wykonuje innowacyjne centrum ciesielskie CNC HUNDEGGER.

Zastosowanie techniki obliczeniowej komputerowej wizualizacji i zautomatyzowanie produkcji sprawia, iż nasze wiązary dachowe charakteryzuje wyjątkowa precyzja wymiarów. To z kolei przekłada się na  solidność i wytrzymałość całego dachu. Kolczatki wprasowujemy za pomocą 30-tonowej prasy typu „C”.

Kompletne, dopracowane zestawy wiązarów dostarczamy na plac budowy. Montaż ogranicza się do szybkiego i sprawnego skręcania głównych elementów w ciągu jednego dnia.  W naszej fabryce stosujemy system MITEK, zaś projekty wykonujemy w programie PAMIR.

Zapraszamy na dni otwarte 25 i 26 lipca 2020 roku. Od godziny 10:00 do 15:00!

Reklama