– Disco polo nie usłyszycie, ale najlepsze kawałki lat 60. i 90. – zapowiadają organizatorzy Retro Piątków, które w każdy piątek będą odbywa się w Estrada Caffe w Rzeszowie. Dziś pierwsza impreza. Wstęp bezpłatny.

– Chcemy, aby nie tylko młodzi mieli się gdzie bawić, ale i ci troszkę starsi mieszkańcy mogli sobie przypomnieć, jak to było w czasach ich młodości. Głównymi tematami muzycznymi to Modern Talking, Bee Gees, Queen, etc. – informuje Ewa Kita z Estrady Caffe, która znajduje się w samym sercu miasta – w podziemiach rzeszowskich na Rynku.

Organizatorzy Retro Piątków chcą stworzyć szereg cyklicznych imprez z DJ’em, aby na koniec tygodnia każdy mógł potańczyć. Imprezy będą się odbywać w każdy piątek. Dzisiaj w Estrada Caffe zagra DJ Marco. – I macie 100-procentową pewność, że nie usłyszycie disco polo, ale najlepsze kawałki lat 60. i 90. – zapowiadają organizatorzy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wstęp na Retro Piątek darmowy. Początek o godz. 21:00. O innych imprezach weekendowych w Rzeszowie możecie przeczytać TUTAJ.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama