Zdjęcie: Pixabay

Start-upy technologiczne, sprzedaż w IT oraz rozwój projektów – to tematy 24. edycji XRAii, które po blisko dwuletniej przerwie wraca do Rzeszowa. Bezpłatne spotkanie odbędzie się 10 września w Lord Jacku. Trzeba się zarejestrować.  

Pierwsza edycja XRAii odbyła się w 2009 roku z inicjatywy Mateusza Tułeckiego, wówczas organizatora kultowej już konferencji InternetBeta i z każdą kolejną odsłoną zdobywała coraz większe zainteresowanie wśród uczestników. XRAii to przede wszystkim inspirujące prelekcje czołówki polskich ekspertów z branży internetowej i nowych technologii, dyskusja oraz networking.

– W ostatnim czasie zauważyliśmy dużą potrzebę na organizację wydarzenia, które mogłoby zintegrować rzeszowskie środowisko technologiczne. Postanowiliśmy zatem wskrzesić XRAii, cykl spotkań dla pasjonatów internetu i nowych technologii, które zawsze cieszyły się dużą popularnością w Rzeszowie – mówi Paweł Janda, prezes mobitouch, współorganizator 24. XRAii.

Najbliższa edycja XRAii odbędzie się dzień przed konferencją InternetBeta. – Będzie więc też świetną okazją do integracji dla wszystkich osób, które przyjadą na tegoroczną „betę” – uważa Janda.

Podczas 24. XRAii wystąpią eksperci z branży technologicznej m.in. Dobrosław Duszyński (SoftwareHut, SalesMeUp), specjalista ds. sprzedaży usług IT, ekspert rynku skandynawskiego, który wystąpi z prezentacją „RODOzgodne zautomatyzowane pozyskiwanie klienta w IT”.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na spotkaniu będą także Marcin Deręgowski (Casbeg, Viscato, Anodi, Glosema, HexeData) z prezentacją „Mała firma na międzynarodowym rynku”; Robert Strzelecki, prezes Grupy Kapitałowej TenderHut, który wygłosi prezentację „Wiele razy to samo, czyli jak nie budować własnych produktów”, a także Jan Ekiel, prezes i założyciel Liki Mobile Solutions z prezentacją „Ekonomiczny pragmatyzm, czy ułańska fantazja?”.

Spotkanie odbędzie się 10 września w Lord Jacku w Rzeszowie (ulica Rynek 4) o 18:00. Wstęp jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja – TUTAJ. Wydarzenie organizowane jest przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz mobitouch, a partnerem głównym jest SoDA – największa polska organizacja reprezentująca sektor usług IT.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama