Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

Chcesz miło zakończyć piątek? Przyjdź do Rzeszowskiego Inkubatora Kultury na spotkania z kulturą i sztuką, a wszystko w towarzystwie aromatycznych herbat, kaw i słodkości.

„Dobry wieczór” to wydarzenia poświęcone ludziom i ich pasjom. Nie zabraknie projekcji filmów, slajdowisk, prelekcji, paneli dyskusyjnych i innych atrakcji, które – zdaniem organizatorów – pobudzą do refleksji: co robić w życiu, by czerpać z niego jak najwięcej radości.

W piątek 1 marca o godz. 18:00 “Dobry wieczór” odbędzie się pod znakiem podróży. Dwóch młodych pasjonatów – Timur Taran i Piotr Książek, opowiedzą o tym, skąd wzięła się ich gorączka podróży. Przytoczą historie z miejsc, które odwiedzili (m.in. Portugalię czy Albanię), zdradzą swoje sposoby na tanie podróżowanie oraz udowodnią, że nie trzeba pokonać tysięcy kilometrów, by przeżyć niezapomnianą przygodę.

– Spotkanie zilustrowane będzie pokazem slajdów zawierających fotografie z ich podróży – poinformował Artur Kawa z Estrady Rzeszowskiej, która jest organizatorem spotkania. Cykl „Dobry wieczór” będzie się odbywał w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury przy ul. Jagiellońskiej 24.

Podczas wydarzenia będzie można nabyć aromatyczne napoje gorące, a dla osób przybywających z własnymi kubkami organizatorzy gwarantują jedną porcję za darmo. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja za pośrednictwem wydarzenia – TUTAJ.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: