Tworząc baner z własnym zdjęciem i udostępniając go w internecie, np. na Facebooku, dołączysz do akcji #waznezepomagasz wspierającej działania Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Baner można stworzyć na stronie www.waznezepomagasz.pl. Wystarczy kilka sekund, by dodać swoje zdjęcie, wymyślić ciekawy slogan i udostępnić na Facebooku lub Twitterze. Celem akcji #waznezepomagasz jest wsparcie Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Im więcej udostępnionych w sieci banerów, tym liczniejsze grono osób, którzy zainteresują się działaniami rzeszowskiego hospicjum.

Po wejściu na stronę www.waznezepomagasz.pl można nie tylko stworzyć baner, lecz również dowiedzieć się o różnych sposobach pomocy nieuleczalnie chorym dzieciom, np. przekazanie 1% podatku, darowiznach, wpłatach online czy poprzez SMS.

Do akcji może dołączyć każdy – zgodnie z hasłem przewodnim kampanii “Nieważne kim jesteś. Ważne, że pomagasz”. Do tej pory wzięli w niej udział m.in. Cezary Pazura, Robert Janson, Ireneusz Krosny czy Olga Bończyk. Nie zabrakło również znanych osób związanych z Rzeszowem, m.in. Krystiana Herby, duetu akrobatycznego Delfina & Bartek czy siatkarzy Asseco Resovia.

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci obejmuje opieką dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi i innymi nieuleczalnymi schorzeniami. Pomoc odbywa się zarówno w placówce stacjonarnej, jak i w ich własnych domach. Organizacja wspiera też rodziny, które borykają się z chorobą dziecka oraz w czasie żałoby po jego stracie.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama