Reklama

24 października w Galerii Rzeszów odbędzie się oficjalna prezentacja siatkarzy Asseco Resovii przed nowym sezonem 2015/2016. Z powodu plagi kontuzji w rzeszowskiej drużynie, nie odbędzie się mecz na Podpromiu.

Prezentacja rzeszowskich siatkarzy rozpocznie się o godz. 16:00. Gościem specjalnym będzie grupa muzyczna Donatan & Cleo.

– Oprócz koncertu na sympatyków naszej drużyny czeka mnóstwo atrakcji: konkursy z nagrodami, pokaz Soviak „Show” i występy cheerleaderek „Flimero”. Będzie także możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z siatkarzami i zdobycia ich autografów – poinformowała Asseco Resovia.

Po prezentacji w Galerii Rzeszów, o 18:30 na Podpromiu miał się odbyć mecz kontrolny, w którym miała Asseco Resovia miała być podzielona dwie drużyny: Biało-Czerwonych i Czarno-Czerwonych. Mecz się jednak nie odbędzie, bo rzeszowską drużynę dopadła plaga kontuzji.

Na problemy ze zdrowiem narzekają ostatnio Piotr Nowakowski i Julien Lyneel. Wcześniej w grupie kontuzjowanych zawodników byli Dmytro Paszycki, Nikołaj Penczew i Łukasz Perłowski.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Wielu siatkarzy doznało w ostatnich dniach kontuzji i ich udział w spotkaniu jest wykluczony. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o zrozumienie – poinformowała Asseco Resovia.

Kibicom, którzy kupili bilety na sobotnie spotkanie, zostaną zwrócone koszty. Prezentacja Asseco Resovii w Galerii Rzeszów odbędzie się zgodnie z planem.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama