Zdjęcie: Policja.pl

Nie żyje 29-letni mężczyzna, który we wtorek w nocy (24 października) wyskoczył z 17. piętra mieszkania bloku przy ulicy Lubelskiej 13b w Rzeszowie.

Policja o tragedii została poinformowana około godz. 22:00. – Powiadomiła nas jedna z osób, która przebywała w tym czasie w mieszkaniu – mówi asp. Andrzej Stebnicki z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Na miejscu zdarzenia policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. – Ustalamy przebieg wydarzeń – dodaje jeszcze Stebnicki. 

Postępowanie w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszowa. Jak mówi nam jej wiceszef Wojciech Kosior, 29-latek wyskoczył z okna mieszkania na 17. piętrze bloku. Mężczyzna zginął na miejscu. 

– 29-latek był mieszkańcem województwa podkarpackiego, ale na co dzień nie mieszkał w tym mieszkaniu. Nic na razie nie wskazuje, by do zdarzenia przyczyniły się osoby trzecie. Nikogo nie zatrzymano – przekazuje prokurator Kosior.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Ciało 29-latka zabezpieczono badań sekcyjnych. Nie wiadomo jeszcze, co poprzedziło tragedię i ile osób w chwili zdarzenia przebywało w mieszkaniu. Policjanci przesłuchują świadków i zabezpieczają ślady. Nic nie wiadomo, by 29-latek zostawił list pożegnalny. 

Gdzie szukać pomocy?

116 123 – Kryzysowy Telefon Zaufania. Bezpłatny telefon dla osób dorosłych, które są w kryzysie emocjonalnym, potrzebują wsparcia i porady psychologicznej. Czynny codziennie (również w soboty, niedziele i święta) między 14:00 a 22:00.

116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. Bezpłatny telefon dla młodych osób, które doświadczają trudności i potrzebują pomocy w poradzeniu sobie z problemami. Czynny codziennie (również w soboty, niedziele i święta), całodobowo.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama