W związku z wielkanocnymi uroczystościami od Wielkiego Piątku do Wielkiej Niedzieli na ulicach Rzeszowa będą utrudnienia w ruchu.

Dzisiaj (Wielki Piątek) na rzeszowskim osiedlu Baranówka przy ul. Prymasa 1000-lecia odbędzie się uroczystość Drogi Krzyżowej.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, od godz. 20:30 zamknięta dla ruchu zostanie ulica Obrońców Poczty Gdańskiej. Wierni następnie będą się poruszać ul. Kolbego oraz ul. Prymasa 1000-lecia. Uroczystość zakończy się o 22:30.

W nocy z soboty na niedzielę od północy do 1:30 napotkamy utrudnienia w rejonie kościoła p.w. Matki Bożej Saletyńskiej w Rzeszowie. Ulicami Dąbrowskiego, Pola, Krzywoustego i Chrobrego poruszać się będzie procesja rezurekcyjna.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W Wielką Niedzielę od godz. 6:00 do 7:00 w procesji rezurekcyjnej wierni Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej oo. Bernardynów poruszać się będą al. Cieplińskiego, al. Piłsudskiego, ul Grunwaldzką i ul. Sobieskiego.

W tych samych godzinach procesja przejdzie al. Rejtana – od kościoła p.w. Św. Jadwigi Królowej do ul. Wierzbowej. Tam również nastąpią utrudnienia w ruchu. – Kierujących prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności – apeluje policja.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama