Kupując Książkę Rabatową za 15 zł możecie tym razem zaoszczędzić 1300 złotych. Zniżki będziecie mieć m.in. w rzeszowskich ogródkach letnich na Rynku i korzystając rowerków wodnych nad Wisłokiem.

[Not a valid template]

 

To już druga edycji Książki Rabatowej, której pomysłodawcą jest 20-letni Miłosz Stawiarski, student logistyki na wydziale zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Pierwsza książka była na dwa miesiące: maj i czerwiec. Było w niej 60 kuponów rabatowych. Druga edycja Książki Rabatowej jest na trzy miesiące (lipiec, sierpień i wrzesień) i zawiera więcej kuponów – 72.

Książka powstała przy współpracy z Urzędem Miasta Rzeszowa oraz Podkarpacką Regionalną Organizacją Turystyczną. Głównym celem Książki Rabatowej jest umożliwienie mieszkańcom Rzeszowa korzystania z ulubionych lokali i usług po jak najniższych cenach.

W drugiej edycji Książki skupiono się na zniżkach w miejscach związanych z letnim wypoczynkiem, m.in. na torze kartingowym, minigolfie. Zniżki są w wypożyczalni kajaków lub rowerków w kawiarni Przystań nad Zalewem Wisłok.

Dzięki Książce Rabatowej dostaniemy 3 darmowe przejazdy na torze kartingowym ICF. Normalna cena wynosi 90 zł. Standardowo w nowym wydaniu Książki znajdziemy też bogatą ofertę zniżek do najczęściej odwiedzanych pubów i restauracji. Tym razem oferta została wzbogacona o lokale z ogródkami na rzeszowskim Rynku.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wybierając się do Zori Sushi za zestawy zapłacimy jedynie połowę obowiązujących cen. Połowę pieniędzy wydamy też na pizzę w restauracji Trela. Dla tych, którzy poszukują imprezowych doznań, Książka Rabatowa oferuje 2 darmowe wejściówki do klubu Fashion Time oraz 15 zł do wykorzystania na barze.

– Letnie wydanie książeczki pozwala w sumie zaoszczędzić 1300 zł. Jest to szczególnie przydatne dla osób które cenią sobie wyjścia z rodziną lub znajomymi, a także świetna propozycja dla tych, którzy niezbyt wiedzą jak miło spędzić czas w Rzeszowie – mówi Miłosz Stawiarski.

Książkę Rabatową można kupić w kasie kina Zorza, w Podziemnej Trasie Turystycznej, siedzibie Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz na lotnisku Jasionka.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama