Zdjęcie: Maciej Brzana / Rzeszów News

Interesujesz się historią, kulturą czy wydarzeniami w stolicy Podkarpacia? – weź udział w drugiej edycji „Wielkiego Testu Wiedzy o Rzeszowie”, który w środę, 15 stycznia, organizuje rzeszowska redakcja „Gazety Wyborczej”. 

„Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie” redakcja „Wyborczej” organizuje we współpracy z miastem Rzeszów i Uniwersytetem Rzeszowskim. Test będzie się składał z 60 zamkniętych pytań, których autorami są dziennikarze „Wyborczej” oraz prof. Andrzej Bonusiak z UR. Dotyczyć będą różnych dziedzin: historii, wydarzeń współczesnych, architektury, sportu i kultury. 

Wygra osoba, która wskaże jak najwięcej poprawnych odpowiedzi w jak najkrótszym czasie. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne, a każdy uczestnik wydarzenia otrzyma kod uprawniający do prenumeraty cyfrowego wydania „Gazety Wyborczej”.

„Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie” odbędzie się w środę, 15 stycznia, o godz. 15:30 w budynku A0 UR, przy ul. Pigonia 1 w Rzeszowie. Aby uczestniczyć w teście, należy się zarejestrować na bilety.cojestgrane24.pl. Opłata rejestracyjna wynosi 5 zł. W wydarzeniu może wziąć udział 111 osób. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

„Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie” będzie relacjonowany na Rzeszow.Wyborcza.pl.

Zdjęcie: Materiały prasowe

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama