Fot. Materiały artystki. Na zdjęciu Dominika Kobiłka
Reklama

W piątek (8 stycznia) odbędzie się drugi koncert z cyklu Estrada Studio Live! Tym razem w studiu Estrady Rzeszowskiej zagra Tension Zero.

Tension Zero to spotkanie pięciu wyjątkowych osób – znanej z The Voice of Poland, rudowłosej wokalistki (Dominika Kobiałka); inżyniera, który biorąc do ręki gitarę przemienia się w rockamana; programisty, który z powodzeniem mógłby improwizować na fortepianie; studenta perkusji klasycznej, który częściej słucha djentu niż muzyki poważnej oraz fana futurystyki, miłośnika niskich dźwięków, który wywołał to zamieszanie.

Po świetnie przyjętym debiucie („Human.exe” z 2017 roku) grupa zapowiedziała niedawno drugi album pod tytułem „Choices”, który ma się ukazać już zimą. Nowy materiał to ewolucja w ich artystycznej drodze. Zespól wykonujący do tej pory muzykę z pogranicza rocka i metalu progresywnego, w pierwszym singlu „Hi / Bye” pokazuje nowe, nieco crossoverowe oblicze.

Za brzmienie powstałe w Los Angeles, w studiu Command Space Audio, odpowiada Daniel Salcido znany ze współpracy z Disturbed, Sevendust, Staind, Airborne, Trapt czy Anthrax. Wiele albumów przy których brał udział pokryło się wielokrotnie platyną.

Koncert Tension Zero w Estrada Studio Live transmitowany będzie na Facebooku oraz kanale YouTube Estrady Rzeszowskiej. Start o godz. 20:00. Estrada Studio Live to cykl koncertów online z Estrada Studio. 11 grudnia zainaugurował go rzeszowski Rockaway.

Zdjęcie: Materiały prasowe

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: