Reklama

Bohatera „Gry o tron” można będzie zobaczyć w niszowym dramacie duńskiej produkcji w środowym Kinie Konesera. Reżyseruje Susanne Bier, autorka znakomitych “Braci”.

Andreas (Nikolaj Coster-Waldau) i Simon (Ulrich Thomsen), detektywi a zarazem najlepsi przyjaciele, prowadzą całkowicie odmienny tryb życia.

Simon – świeżo upieczony rozwodnik spędza większość czasu na upijaniu się w lokalnym klubie ze striptizem, podczas gdy Andreas wiedzie poukładane życie z piękną żoną i synem. Pewnego dnia policjanci zostają wezwani na interwencję do patologicznej rodziny.

Andreas i Simon stają się świadkami szokującego przykładu zaniedbania, gdy w szafie znajdują płaczące dziecko. Niebawem działania, które w akcie desperacji podejmie główny bohater okażą się wynikiem rozpaczliwej sytuacji, w jakiej znajdzie się jego rodzina.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film  „Druga szansa” w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (1 kwietnia, godz. 19.00). Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: w jakiej roli występuje Nikolaj Coster – Waldau w serialu „Gra o tron”?

Należy także polubić i udostępnić nasz facebookowy post.

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Druga szansa

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do wtorku (31 marca) do godziny 22:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem następnego dnia do godz. 12:00.

rdakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: