Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie organizuje kolejny w tym roku nabór do pracy w Wielkiej Brytanii. Spotkanie z kandydatami odbędzie się w czwartek (22 września).

Do obsadzenia są miejsca pracy w zakładach przetwórstwa żywności w Wielkiej Brytanii, ze standardową stawką godzinową 7,2 funtów. W przypadku nadgodzin stawka wynosi 9 funtów. Pracodawca nie wymaga znajomości języka angielskiego.

– Brytyjski partner organizując rekrutację oferuje chętnym kontrakt na czas nieokreślony oraz zapewnia pomoc w zakresie płatnych szkoleń w godzinach pracy, wsparcie przy zakładaniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia czy przy zakwaterowaniu – mówi Wojciech Woś, doradca EURES w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie.

Oferta pracy jest skierowana do kobiet i mężczyzn w każdym wieku i dotyczy pracy w systemie zmianowym: pięć dni w tygodniu (pierwsza zmiana rozpoczyna się w godzinach 6:00-9:00 rano, zaś druga w godzinach 18:00-21:00). Zmiana może trwać do 12 godzin.

Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać do Wojciecha Wosia na adres e-mail: wwos@wup-rzeszow.pl lub kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu – (17) 850 92 23.

W tym samym terminie, czyli 22 września, odbędzie się również spotkanie rekrutacyjne do pracy na stanowisku pracownik magazynu, w miejscowościach w środkowej Anglii, ze standardową stawką godzinową 7-8 funtów. W tym przypadku jedynym wymaganiem dla osób aplikujących o zatrudnienie jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać również do Wojciecha Wosia na wspomniany adres.

Wszystkie zagraniczne oferty pracy znajdują się na Europejskim Portalu Mobilności Zawodowej.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.