Reklama

Nie ma już biletów na spektakl „Goło i wesoło”, który odbędzie się o godz. 16:00 w najbliższą niedzielę w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Organizatorzy zdecydowali, że będzie jeszcze jeden spektakl.

[Not a valid template]

 

Ci, którzy nie załapali się na popołudniowe „Goło i wesoło” mają szanse zobaczyć spektakl o godz. 19:00. Na ten również jest coraz mniej biletów, więc trzeba się spieszyć. Bilety w cenie 90 i 95 zł (w zależności od miejsca na sali).

Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora: Edward Małek, tel. 506 55 39 37, e-mail: biuro@edma.art.pl, www.edma.art.pl.

Bilety indywidualne do kupienia w kasie Filharmonii Podkarpackiej, biurze edma.art przy ul. Szopena 7 (II piętro),  Trasie Podziemnej (ul. Rynek 26) oraz na www.kupbilecik.pl.

Przypomnijmy, że spektakl „Goło i wesoło” wyreżyserowany przez Arkadiusza Jakubika odbędzie się w najbliższą niedzielę (6 marca) z okazji Dnia Kobiet, ale nie tylko dla kobiet.

Ta komedia jest wszędzie przyjmowana z entuzjazmem, zarówno przez publiczność jak i krytyków teatralnych. „Goło i wesoło” okazało się hitem nie tylko w teatrach – film na podstawie sztuki, pod tym samym tytułem podbił także kina.

Podobnie jak film, spektakl opowiada historię kilku bezrobotnych, którzy będąc zupełnie bez pieniędzy, bez perspektyw, wpadają na pomysł, aby założyć grupę striptizerów o nazwie „Napalone Nosorożce”.

Akcja przedstawienia dzieje się w Polsce, w Tomaszowie Mazowieckim. Oglądamy jak nasi bezrobotni próbują opanować trudną sztukę publicznego rozbierania się, początkowo w swoim gronie, następnie podczas przesłuchania w jedynym klubie w mieście o nazwie „Eden”. Przesłuchanie wypada fatalnie.

Następny występ przed tomaszowską publicznością, wypada jeszcze gorzej. Menager striptizerów wynajmuje byłą tancerkę Wandę, aby udzieliła im kilku lekcji. Spektakl wieńczy spektakularny finał w wykonaniu „Napalonych Nosorożców”, którzy na scenie, przed publicznością rozbierają się z taką swobodą, jakby robili to od urodzenia.

W obsadzie „Goło i wesoło” plejada polskich gwiazd. Na scenie zobaczymy Radosława Pazurę, Mirosława Zbrojewicza, Tomasza Sapryka, Jacka Kopczyńskiego, Andrzeja Andrzejewskiego, Jerzego Gudejko, Adama Adamonisa, Macieja Mikołajczyka, Jacka Lenartowicza, Henryka Gołębiewskiego, Olgę Borys, Elżbietę Lenską i Jarosława Domina.

„Goło i wesoło” ma opinię „najśmieszniej komedii IV RP”. Zarezerwujcie sobie 150 minut (z przerwą) dobrej zabawy. Rzeszów News objął patronat nad spektaklem.

KONKURS 

W naszym konkursie były dla Was aż 4 pojedyncze zaproszenia na spektakl. Aby je wygrać należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Jaką rolę zagrał Andrzej Andrzejewski, jeden z aktorów „Goło i wesoło”, w polskim serialu sensacyjno-kryminalnym „Krew z krwi”. Oczywiście wcielił się w Wiktora Rotę. Napłynęła ogromna ilość prawidłowych odpowiedzi, z czego wyłoniliśmy cztery nazwiska: Jolanta Szeliga, Małgorzata Wajda, Tomasz Dąbrowski i Marcin Pluta. Gratulujemy!

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.