Zdjęcie: materiały organizatorów

Używane, ale tańsze. Do tego wyselekcjonowane, często przyciągające wzrok. Kolejną wyprzedaż ubrań organizuje facebookowa grupa „Rzeszowski Lumpeks”. W niedzielę, 31 lipca, otoczenie BWA zamieni się w sklep z rzeczami „z drugiej ręki”. Ale nie tylko.

– Będą same perełki – obiecuje Justyna Kalandyk z rzeszowskiego lumpeksu. – Duża strefa rękodzieła, dużo ceramiki i biżuterii. Chcemy pokazać jak najwięcej lokalnych rękodzielników – zapowiada. 

Ponieważ coraz modniejsze są ubrania vintage, i najchętniej wybierane podczas „Niezłego lumpeksu”, organizatorzy powiększą tę strefę. Oprócz tego będzie duża strefa second hand, ubrania z sieciówek po marki premium.

Jeśli tylko nie będzie deszczu, wieszaki z ubraniami i stoiska z rękodziełem, staną również w alejce parku wzdłuż ulicy Bożniczej. I tradycyjnie, na terenie ogródka „Niezłej Sztuki” oraz na parkingu pomiędzy Biurem Wystaw Artystycznych a synagogą. A jeśli będzie padał deszcz, wszyscy przeniosą się do dolnej sali wystawowej BWA przy ulicy Jana III Sobieskiego 18 w Rzeszowie. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dodatkowo, będą trzy stoiska „charytatywne”: fundacji „Świat bez barier”, która zbiera pieniądze na obozy jeździeckie dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Rzeszowie; fundacji „No Limits” która aktywizuje seniorów, oni też będą mieć swoje stoisko z rękodziełem i ubraniami. 

„Niezły lumpeks” odbędzie się 31 lipca. To będzie druga w tym roku edycja. Potrwa siedem godzin, od 10:00 do 17:00. 

 

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama