34-letnia Małgorzata Boć i 17-letnia Patrycja Chmiel z Rzeszowa wystąpią w najbliższą niedzielę (27 września) w nowym rodzinnym show „Aplauz, Aplauz” w TVN.

[Not a valid template]

 

– Wyjątkowy duet, dostarczający widzom ogromnych wzruszeń – informuje TVN w zapowiedzi występu Małgorzaty Boć i Patrycji Chmiel. Pani Małgorzata adoptowała Patrycję i jej brata, teraz tworzą dużą, wielopokoleniową rodzinę.

Małgorzata Boć wyrosła w domu pełnym muzyki, jej tata i wujkowie występowali w rozmaitych zespołach i kabaretach. Od lat śpiewa w zespołach związanych z 21. Brygadą Strzelców Podhalańskich i tym również zaraziła Patrycję.

17-letnia Patrycja uwielbia spędzać czas z mamą, razem chodzą na zakupy i pożyczają sobie ciuchy. Całą rodziną lubią grać w kręgle, zakładają się wtedy o czekoladę. Patrycja jest subtelną, pełną wdzięku dziewczyną o pięknym głosie. Teraz uczy się w rzeszowskim liceum a w przyszłości chciałaby studiować na Akademii Teatralnej. Mieszkają w Rzeszowie.

Program „Apluz, Aplauz” z udziałem rzeszowskiego duetu zostanie wyemitowany w niedzielę (27 września) w TVN. Początek o godz. 20:00.

Rubik, Rusowicz, Ohme

„Apluz, Aplauz” to nowy rodzinny show muzyczny w TVN, który zastąpił program „Mali giganci”. W nowej produkcji duety rodzinne walczą o aplauz publiczności. Przy wsparciu zawodowych trenerów wokalnych szlifują swój talent. Ich występy ocenia profesjonalne trzyosobowe jury (Piotr Rubik, Ania Rusowicz i Małgorzata Ohme) oraz żywo reagująca publiczność. Program prowadzi Agnieszka Szulim.

Widownia oraz członkowie jury swój głos i poparcie oddadzą wstając z miejsca w trakcie występu danego duetu. Im więcej osób nagrodzi występ owacją na stojąco, tym więcej punktów przyznanych zostanie zawodnikom. W ten sposób uczestnicy mogą zdobyć aż 300 punktów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Z kolei aplauz każdego z sędziów warty jest 50 punktów. Jednak te głosy oddadzą ciemno. Podczas trwania występu sędziowie będą przebywać w odizolowanym „music boxie”. Nie zobaczą reakcji publiczności, dzięki temu nie zasugerują się ich opinią.

4 rodziny w wielkim finale

Na etapie castingowym zaprezentuje się 20 duetów rywalizując ze sobą w „minibitwach” – duet kontra duet. Zespoły z największą ilością punktów przejdą dalej. Do walki w dalszym etapie stanie 12 duetów.

W kolejnych odcinkach na uczestników czekają różne zadania wokalne. Przed nimi odcinki tematyczne, śpiewanie z innymi duetami oraz występy z gwiazdami. W wielkim finale do walki staną 4 rodziny. Będą rywalizować o przychylność publiczności, jurorów, ale i o nagrodę główną.

W show mogą uczestniczyć dzieci od 6 do 17 lat a w roli osoby dorosłej zaprezentują się mama, tata, babcia lub dziadek.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama