Reklama

Ras Luta & Kuba 1200 oraz Tallib & Sztoss – to dwa nowe zespoły, które zagrają na XXII Rzeszowskich Juwenaliach.

 

[Not a valid template]

O nowych zespołach na juwenaliach poinformowali organizatorzy imprezy. TaLLib & Sztoss to nowa energia z pogranicza dancehallu, roots reggae i hip hopu. Ras Luta & Kuba 1200 są związani ze sceną reggae.

Ras Luta & Kuba 1200 na XXII Rzeszowskich Juwenaliach zagrają drugiego dnia imprezy (8 maja, piątek). TaLLib & Sztoss na scenie zaprezentują się na scenie w sobotę (9 maja).

Wielki Koncertowy Finał XXII Rzeszowskich Juwenaliów odbędzie się w dniach 7-9 maja w miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej. Na imprezie zagra w sumie 14 zespołów.

W czwartek (7 maja) na głównej scenie wystąpią: Chwytak, Mr Pollack, Happysad, Kult. Koncerty rozpoczną się o godz. 19:00. Drugi dzień (8 maja) koncertowy zacznie Kabonos, potem Bisz, następnie wspomniani Ras Luta & Kuba 1200. oraz Strachy na Lachy i Luxtorpeda. Koncerty rozpoczną się o godz. 16:30.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Ostatniego dnia (9 maja) wystąpią: TaLLib & Sztoss, Miuosh, Elektryczne Gitary, Coma oraz Bracia Figo Fagot. Pierwsze koncerty od godz. 17:30.

Koncerty poprzedzi symboliczne przekazanie studentom symbolicznego klucza do bram miasta (godz. 16:00).

Barwny korowód z rzeszowskiego Rynku wyruszy 17:00. Studenci ponad 4-kilometrową trasę do miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej przejdą ulicami: Matejki, Grunwaldzką, al. Piłsudskiego, Cieplińskiego, ul. Lisa-Kuli, Dąbrowskiego, Podkarpacką, Poznańską, Akademicką.

Organizatorzy przewidują, że przemarsz korowodu będzie trwał ok. 1,5 godz.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama