Dwa tragiczne wypadki na drogach. Nie żyją dwie osoby

Dwaj mężczyźni w wieku 39 i 28 lat to ofiary dwóch wypadków, do których doszło w niedzielę wieczorem na podkarpackich drogach. 

 

Do pierwszego wypadku doszło przed godz. 19:00 na DK nr 94 w Wierzbnej w powiecie jarosławskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 39-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, kierując saabem, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem.

– Wpadł w poślizg, następnie zjechał na przeciwległy pas i uderzył w przód prawidłowo jadącego opla inisignię. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu. Do szpitala trafiła kierująca oplem i dwóch pasażerów. 50-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego, która kierowała insignią, była trzeźwa – poinformowała podkarpacka policja.

Do drugiego wypadku doszło ok. 20:30 w Jastkowicach w powiecie stalowowolskim na drodze relacji Jastkowice – Musików. Jak dotychczas ustalili funkcjonariusze, 28-letni kierowca motocykla marki BMW na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka volkswagenem golfem.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Pomimo podjętej reanimacji, życia 28-latka nie udało się uratować. Badanie wykazało, że kierujący volkswagenem był trzeźwy – podała policja. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca wypadku i wykonali dokumentację fotograficzną.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama