Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku dwóch wypadków, do których w czwartek doszło w Rzeszowie na ulicach Rzecha i Słowackiego. 

Wypadek na ul. Słowackiego wydarzył się po godz. 11:00. Jak wstępnie ustalili policjanci, 42-letnia mieszkanka powiatu łańcuckiego, która kierowała hondą, wyjeżdżała z ulicy Grodzisko i skręcała w lewo w ul. Słowackiego. 

– Kobieta najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z kierującym seatem 27-letnim mieszkańcem Ropczyc, jadącym w kierunku Rynku. W wypadku ranny został kierowca seata, przewieziono go do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Do drugiego wypadku doszło ok. 13:15 na ulicy Rzecha. Tam doszło do potrącenia 23-letniej rowerzystki – mieszkanki gminy Sokołów Młp. Dotychczas policjanci ustalili, że 23-latka jechała prawidłowo, została potrącona przez 58-letnią mieszkankę Rzeszowa, która kierowała toyotą.

– Do potrącenia doszło, gdy kierująca toyotą skręcała prawo warunkowo na zielonej strzałce – dodaje nadkom. Szeląg. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności obu wypadków. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama