Fot. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Na zdjęciach: Klaudia Marszałek (od lewej) i Wanesa Włosińska

Kryminalni Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Klaudii Marszałek i Wanesy Włosińskiej. 16-latki uciekły z placówki wychowawczej. 

Jak poinformowała w poniedziałek KMP w Rzeszowie, dziewczyny opuściły Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Rzeszowie przy ul. Lubelskiej w czwartek, 10 marca br., około godz. 8:00. Miały iść do szkoły, ale na lekcjach się nie pojawiły. Do placówki już nie wróciły.

Od tamtej pory 16-latki nie nawiązały kontaktu z rodzicami i opiekunami.

Policja podała rysopis nastolatek. Klaudia Marszałek ma ok. 170 cm wzrostu; szczupłą budowę ciała, włosy ciemne – długie, uszy średnie, nos średni, uzębienie pełne. Klaudia miała na sobie czarną kurtkę, spodnie dresowe. Ma ze sobą brązową torebkę.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wanesa Włosińska ma ok. 150 cm wzrostu, szczupłą budowa ciała, włosy – ciemne, długie; uszy średnie lekko odstające; nos średni; uzębienie pełne – nosi aparat ortodontyczny. Wanesa ubrana była w czarną kurtkę, spodnie dresowe. Ma ze sobą czarną torebkę.

Dziewczyny są poszukiwane przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego KMP w Rzeszowie. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 16-latek. Można dzwonić na numer 47 821 32 24 albo kontaktować się z dyżurnym komendy, tel. 47 821 33 10 lub 112.

Fot. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Na zdjęciu Klaudia Marszałek
Fot. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Na zdjęciu Wanesa Włosińska

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama