Reklama

Policja wyjaśnia okoliczności dwóch sobotnich wypadków w województwie podkarpackim. Oba zakończyły się tragicznie. Do jednego z nich doszło na autostradzie A4.

Kilka minut po godz. 14 w Humniskach w powiecie brzozowskim kierujący renault laguna potrącił rowerzystę, który najprawdopodobniej wjechał nagle pod nadjeżdżający samochód. 65-letni rowerzysta został przewieziony do szpitala. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Kierujący renaultem był trzeźwy.

Pół godziny później na autostradzie A4 w Pustyni w powiecie dębickim kierujący skodą fabią wjechał na lewy pas autostrady i po przejechaniu kilkuset metrów pod prąd w stronę Rzeszowa zderzył się czołowo z ciężarowym mercedesem.

– Kierowca skody zginął na miejscu. 46-letni kierujący samochodem ciężarowym doznał obrażeń –  poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Po wypadku autostrada była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci zorganizowali objazdy. Po godz. 21:00 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie podała w komunikacie, że na A4 nie ma już utrudnień.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: