Zdjęcie: Materiały prasowe

Tylko 5 km od centrum Rzeszowa, wśród terenów zielonych, w sąsiedztwie Parku Naukowo-Technologicznego Dworzysko powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe.

Dworzysko Park przy ulicy Technologicznej w Rzeszowie to nowa inwestycja firmy Besta. Nazwa osiedla nawiązuje do sąsiadujących z nim terenów zielonych oraz do Parku Naukowo-Technologicznego Dworzysko. 

Atutem tej lokalizacji są szybkość i łatwość dojazdu do centrum i innych dzielnic w mieście oraz połączenie przez autostradę A4 ze strefami ekonomicznymi w Jasionce i Rogoźnicy. W skład osiedla będą wchodzić 4 nowoczesne budynki z podziemnymi garażami, terenami zielonymi oraz placami zabaw.

W budynku A zaprojektowano 100 mieszkań od 36 do 87 m kw. oraz wyjątkowy apartament (115 m kw.) z ponad 70-metrowym tarasem. Na parterze będą mieszkania z ogródkami, natomiast na wyższych piętrach – z loggiami. Inwestor zapewnia, że mieszkania będą jasne i ustawne, zaspokoją różne gusta i potrzeby.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dla wygody mieszkańców na parterze przewidziano lokale usługowo-handlowe. W obrębie osiedla ruch samochodowy będzie ograniczony, wzdłuż budynków przewidziano zielone alejki. 

W pierwszym etapie powstanie 100 mieszkań, będą gotowe w ostatnim kwartale 2022 r. Wtedy też, a być może wcześniej, ruszy budowa kolejnych bloków. We wszystkich projektowanych budynkach będzie łącznie ok. 630 mieszkań i kilkanaście lokali usługi. Ceny metra kwadratowego mieszkań zaczynają się od 5300 zł.

Zdjęcie: Materiały prasowe

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama