Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

Masz w głowie pomysły na wystawę, koncert, spotkanie, szkolenie, happening lub inne działanie kulturalne, ale nie jesteś członkiem żadnej formalnej organizacji? Rzeszowski Inkubator Kultury chętnie sfinansuje te przedsięwzięcia. 

RIK, który działa przy Estradzie Rzeszowskiej, ogłosił konkurs „DziałajMy!” dla osób, które chcą zrealizować swój projekt kulturalny, choć nie należą do formalnych organizacji.

O dotację może ubiegać się minimum trzyosobowa grupa osób pełnoletnich, które od 1 maja do 30 listopada br. chcą realizować działania kulturalne zwłaszcza dla mieszkańców Rzeszowa. Nie trzeba finansowego wkładu własnego. Liczą się kreatywne pomysły.

Do zdobycia są granty do 1500 zł. Łączna pula pieniędzy to 15 tys. zł. Przedstawiciele RIK-u pomogą w napisaniu wniosku o dotację. Nabór wniosków, które wraz z regulaminem są dostępne na stronie inkubatorkultury.eu, trwa do 6 marca.  

Pytania można zadawać mailem: kontakt@inkubatorkultury.eu i telefonicznie: 503 008 989. RIK zorganizuje spotkanie poświęcone konkursowi. Termin spotkania ogłosi na Facebooku.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama