Zdjęcie: Materiał organizatorów

Muzyczno-teatralne spotkania maluchów ze sztuką pod hasłem „Dzieciakowo” to propozycja cyklicznych imprez dla dzieci organizowanych przez CH Plaza Rzeszów. Spotkania dla najmłodszych odbywać się będą w każdą niedzielę handlową. Na „Dzieciakowo” Plaza zaprasza już w najbliższą niedzielę 25 marca.

„Dzieciakowo” to nowy projekt rzeszowskiej Plazy skierowany do dzieci. Organizowany będzie cyklicznie w każdą niedzielę handlową. Za każdym razem organizatorzy zaproponują inny ciekawy program. Będą to spotkania z teatrem, muzyką i plastyką. Na każde zajęcia zapraszani będą aktorzy i muzycy, którzy poprowadzą warsztaty artystyczne dla najmłodszych.

Na najbliższe „Dzieciakowo” Plaza zaprasza już w niedzielę 25 marca. Od godziny 15:00 do 18:00 w atrium Centrum najmłodsi będą mogli uczestniczyć w konkursach z nagrodami oraz warsztatach plastycznych, muzycznych i lalkarskich.

W programie imprezy w Plazie zaplanowano warsztaty „W świecie muzycznych instrumentów”. Na pierwszym spotkaniu dzieci będą mogły poznać flet poprzeczny i gitarę klasyczną. Odbędą się także warsztaty plastyczne, podczas których będzie można przygotować własnoręcznie malowane pisanki oraz stworzyć wyjątkowe ozdoby Wielkanocne.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Dodatkowo w dzieci będą mogły wziąć udział w konkursie piosenek o Wielkanocy oraz wspólnej nauce piosenek dla najmłodszych. Zorganizowane zostaną również ciekawe warsztaty lalkarskie, które poprowadzą aktorzy z teatru „Arkanada”.

Organizatorem imprezy pod hasłem „Dzieciakowo” jest Plaza, a partnerem Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin oraz grupa animacyjna „Waldemar Wywrocki dzieciom”.

Kolejne „Dzieciakowo” zorganizowane zostanie w następną niedzielę handlową, czyli 29 kwietnia. Szczegóły oraz program imprezy można znaleźć na stronach www.plazarzeszow.pl oraz www.facebook.com/PlazaRzeszow 

Reklama