Dlaczego robimy to, co robimy? Portal Rzeszów News powstał z pasji i z pasją jest tworzony. Z pasji do opisywania świata wokół siebie, z miłości do miasta, z chęci dzielenia się informacją, z wiary, że razem można więcej, lepiej i skuteczniej.

Wierzyliśmy, że informując Was o tym, co dzieje się w Rzeszowie, sprawimy, że otworzymy Wam oczy na nowe możliwości, nową wiedzę i nowe aktywności.  Dziś wiemy, że tak jest. Dostajemy od Was setki maili, wiadomości na Twitterze i Facebooku.

Dzięki temu wiemy, co Was interesuje, jakie macie problemy, co chcecie robić w Rzeszowie i często wspieramy Was w tych planach.  Dzięki Wam wiemy, że to, dlaczego tworzymy portal Rzeszów News ma sens, że jesteśmy Wam potrzebni i dziękujemy Wam za to.

Ogromną radość sprawia nam pisanie o młodych, zdolnych ludziach, których w naszym mieście nie brakuje. Jesteśmy dumni z ich sukcesów, z ich inicjatyw. Kibicujemy im w ich poczynaniach.

Chętnie patronujemy ciekawym wydarzeniom organizowanym przez ludzi z pasją. Takim, którym się chce zmieniać Rzeszów na lepsze miejsce do życia.

Minęłę już półtora roku, odkąd Rzeszów News powstał. Był to czas nowych doświadczeń i poznawania naszych Czytelników. Dziś wiemy, że jesteśmy potrzebni. A to wszystko dzięki Wam, bo jesteście z nami!

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W 2014 roku odwiedziło nas ponad milion użytkowników, w roku 2015 (od stycznia do czerwca) ponad półtora miliona! (Dane: Google Analytics). Na redakcyjnym fanpejdżu jest z nami już 22 tysiące Fanów, na Twitterze już niedługo będzie półtora tysiąca followersów! Te liczby świadczą, że rzeszowianie interesują się swoim miastem, tym, czym ono żyje, jakie ma problemy i jakie radości.

Dziękujemy!

Dziękujemy Wam za każde polubienie, komentarz czy mail. Dzięki nim, uczymy się jak być bliżej Was, jak pracować, aby dziennik Rzeszów News był najlepszym dziennikiem internetowym w mieście!

Dziękujemy Wam za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. To sprawia, że wszystko, co robimy, jak pracujemy, jak się rozwijamy, robimy z myślą o Was, o naszych Czytelnikach.

A teraz nie wahajcie się! Nie bądźcie skrępowani! I polubcie nas na Facebooku! Obserwujcie nas na Twitterze! Piszcie do nas a przede wszystkim czytajcie Rzeszów News, prawdopodobnie najlepszy  ekologiczny dziennik w mieście!

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama