Zdjęcie: Pixabay

Specjalne vouchery na badania profilaktyczne, prozdrowotne warsztaty oraz szkolenia z makijażu – tak będzie wyglądał Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów – w sobotę, 9 marca.

W tym roku Plaza postanowiła połączyć dwa święta. Przypadający na 8 marca Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzny, który wypada 10 marca. Dlatego w sobotę (9 marca) w atrium Plazy odbędzie się prozdrowotne wydarzenie  „Wspólnie zadbamy o twoje zdrowie”.

Od godz. 12:00 do 16:00 wszyscy klienci będą mogli wymienić paragon za zakupy zrobione w dowolnym sklepie Plazy (niezależnie od wydanej kwoty) na voucher na badania w Centrum Medycznym Medyk.

Vouchery ważne będą do 30 kwietnia br. Będzie można za darmo wykonać specjalistyczne badania zawierające morfologię, lipidogram, czyli cholesterol i trójglicerydy, magnez oraz TSH, czyli stężenie hormonu tarczycy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wydarzenie ma nie tylko zwrócić uwagę mieszkańcom Rzeszowa na to, jak ważne są badania profilaktyczne, ale także pomóc we wczesnym wykryciu chorób, które mogą zagrażać naszemu życiu.

Na stoisku Plazy, oprócz voucherów na badania, będzie można także skorzystać ze szkolenia samobadania piersi i profilaktyki raka piersi. Na stoisku Sephory zarówno kobiety, jak i mężczyźni będą mogli poddać się profilaktycznemu badaniu skóry.

Dodatkowo prowadzone będą warsztaty z malowaniem ust. Szczegóły wydarzenia są na stronie www.plazarzeszow.pl.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama