Reklama

Rzeszowski Fitness Point zaprasza w niedzielę (8 marca) do siłowni wszystkie panie z okazji Dnia Kobiet. Wstęp jest bezpłatny. W trakcie całego dnia będą konkursy z nagrodami.

Początkowo klub Fitness Point informował nas, że w niedzielę odbędzie się na maraton zajęć prozdrowotnych. To miała być impreza pod hasłem „Dzień Kobiet na sportowo”. W programie były zaplanowane cycling, dance & shape, pump i zumba.

– Pragniemy przeprosić wszystkich czytelników portalu RZESZÓW NEWS za zamieszczenie błędnej informacji dotyczącej daty imprezy z okazji Dnia Kobiet w Klubie Fitness Point. Impreza ta odbyła się 7 marca, a nie tak jak podano w tekście na portalu 8 marca – napisała do nas Magdalena Krupa, menedżer Fitness Point.

Klub wszystkim paniom, które zgłosiły chęć uczestnictwa w niedzielnych zajęciach, zrekompensuje ten błąd przedłużając Dzień Kobiet.

Dzień Otwarty odbędzie się niedzielę (8 marca). Podczas godzin otwarcia klubu od 10:00 do 20:00 będzie można uczestniczyć w treningu na siłowni pod okiem trenerów.

Ponadto trenerzy zapraszają na zajęcia grupowe o godzinie 12:00. To będzie trening obwodowy, w którym każdy może zmierzyć się ze swoimi siłami wykonując specjalnie ułożone ćwiczenia na każdą partie mięśni z równoczesnym wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętu fitness typu: hantelki, bosu, step, taśmy, gumy, piłki, skakanki.

Natomiast o godzinie 17:00 odbędzie się cycling, czyli ćwiczenia na rowerach stacjonarnych w szczególności dla osób, które chcą poprawić kondycję fizyczną i wytrzymałość organizmu, a przy okazji spalić tkankę tłuszczową. Zajęcia będą prowadzone w grupie i przy dynamicznej muzyce, która narzuca tempo jazdy. W efekcie intensywnie pracują nogi, brzuch, biodra i pośladki.

– W trakcie całego dnia rozlosujemy nagrody wśród przybyłych Pań. Będzie można wygrać: miesięczny karnet do Klubu z upominkami firmowymi, bon na masaż oraz bilety do Multikina. Dodatkową atrakcją będzie możliwość skorzystania z bezpłatnego badania składu masy ciała na specjalistycznej wadze i analizy wyników przez trenera personalnego – informuje Magdalena Krupa.

Klub Fitness Point znajduje się przy ul. Lwowskiej 6 – Centrum Delikatesów FRAC w Rzeszowie.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama