Reklama

Pokaz mody, film, badania, zabiegi kosmetyczne, pobyt w SPA, porady stylistów. Z okazji Dnia Kobiet (8 marca) panie w Rzeszowie znajdą coś dla siebie.

We wtorek kobiety będą miały okazję na chwilę zapomnienia. To, co kobiety kochają najbardziej, to ubrania, buty, dodatki, kosmetyki i relaks. Paradoksalnie jednak mają one na takie przyjemności najmniej czasu. Dzień Kobiet jest idealnym czasem, aby wykorzystać go właśnie w taki sposób, stawiając siebie na pierwszym miejscu.

GALERIE

Jedną z propozycji na ten dzień może być futurystyczny pokaz mody, który organizuje Akademickie Liceum Ogólnokształcące. Na wybiegu zostaną zaprezentowane 33 kreacje młodych i odważnych projektantów. Całość będzie oceniać trzyosobowe jury, w skład którego wchodzą znane i lubiane postaci z podkarpackiego świata mody. Pokaz odbędzie się w Millenium Hall we wtorek (8 marca) o godz. 17, na poziomie 0. Wstęp wolny.

W tym dniu warto również zajrzeć do  Centrum Handlowym Plaza. Panie, które się tam pojawią spotka wówczas miła niespodzianka, ponieważ będą one mogły liczyć na indywidualne zabiegi w SPA Hotel Splendor, vouchery na zakupy o wartości 300 zł, słodycze i kwiaty. Wszystkie kobiet będą mogły skorzystać z porad stylisty, wziąć udział w warsztatach modowych, dermokonsultacjach oraz metamorfozach.

Pomiędzy innymi atrakcjami w godz. 14:00 – 20:00 będzie można usłyszeć wyjątkowy męski duet Acoustic Space, który wystąpi ze specjalnym programem z okazji Dnia Kobiet. Jedną z atrakcji będą także warsztaty cukiernicze, podczas których będzie można nauczyć się przygotowywać słodkie upominki.

Kino

Natomiast panie, które swój wolny czas wolą spędzać nieco bardziej tradycyjnie, powinna zainteresować propozycja Kina Zorza. Czerwony dywan, lampka wina, kwiaty, pokaz tańca, kosmetyki, vouchery na usługę fryzjerską i zabiegi kosmetyczne, czego w Dniu Kobiet chcieć więcej? Może jedynie dobrego filmu. I tego podczas Dnia Kobiet w kinie Zorza również nie zabraknie, ponieważ wszystkie atrakcje zakończy pokaz filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

Początek spotkania o godz. 19:00 (8 marca, wtorek). Projekcja filmu przewidziana jest na godz. 19:40. Bilety w cenie 14 zł (kobiety) i 16 zł (mężczyźni) można kupić w kasie biletowej lub przez stronę kina.

Zdrowie i fitness

Miłośniczki zdrowego i aktywnego stylu życia zapewne ucieszy wiadomość, że Zespół Opieki Zdrowotnej nr 2 w Rzeszowie organizuje we wtorek wspólnie z Fitness Point Rzeszów imprezę „Kobieta na Plus”. W programie szkolenia, badania, porady trenerów personalnych, zabiegi, losowanie karnetów, słodki poczęstunek i zjawiskowe makijaże.

Na zakończenie zaplanowany jest Maraton Fitness. Po nim zdecydowany wzrost endorfin w organizmie i milion spalonych kalorii gwarantowane. Cała impreza została podzielona na dwie części. Pierwsza odbędzie się w głównej siedzibie ZOZ nr 2 w Przychodni Specjalistycznej – Centrum Diagnostyczne przy ul. Fredry 9 od godz. 7:30 do 15:00, natomiast druga część w Fitness Point Rzeszów przy ul. Lwowskiej 6 od godz. 17:00.

O „Kobiecie na Plus” więcej pisaliśmy też TUTAJ.

Relaks w SPA

Dzień Kobiet jest też idealnym czasem, aby spełniać swoje małe marzenia i udać się do SPA. W okolicach Rzeszowa takich miejsc jest kilka. Jedno z nich to Blue Diamond Hotel Active Spa, gdzie specjalnie dla pań została przygotowana oferta 3 pakietów relaksacyjnych: „Esencja kobiecości”, „Dotyk bogini”, „Kobietą być…”. Blue Diamond znajduje się w Nowej Wsi, niecałe 10 km od Rzeszowa.

W Hotelu Wellness i SPA Nowy Dwór w Świlczy koło Rzeszowa panie natomiast mogą świętować cały marzec. Specjalnie z tej okazji zostały przygotowane dla nich również 3 pakiety relaksacyjne: „Być kobietą, Być kobietą”, „Siła kobiecości” i Ekskluzywny Kobiecy Relaks”.

JOANNA GOŚCIŃSKA

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: